Deniz Seki gözyaşları içinde sosyal medya hesabından sevenlerinden dua istedi

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin annesi hastaneye kaldırıldı. Annesine düşkünlüğü ile bilinen Seki, sosyal medya hesabından annesi için sevenlerinden dua istedi. Seki, ''Canım annem çok hasta, bol dua edin lütfen'' diye paylaşım yaptı.

MAGAZİN 16.10.2019, 16:07 16.10.2019, 16:30
Deniz Seki gözyaşları içinde sosyal medya hesabından sevenlerinden dua istedi

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin annesi hastaneye kaldırıldı. Seki, sosyal medya hesabından sevenlerinden annesi için dua istedi. Ünlü şarkıcıya geçmiş olsun mesajları yağdı. 

Beyninde olan bir hastalıktan dolayı 4 kez ameliyat geçiren Deniz Seki'nin annesi Güler Seki, bu sabah rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Seki, sosyal medya hesabından annesi için dua istedi.

Annesine olan düşkünlüğü ile bilinen ve her konserinde kendisini izleyen annesine sahneden övgüler yağdıran Seki, sosyal medya hesabından rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan annesi için dua istedi. Seki, annesine ithafen söylediği şarkılarda gözyaşlarına boğuluyordu.

"CANIM ANNEM ÇOK HASTA DUA EDİN''

Seki annesinin konserinde olduğu bir fotoğrafını paylaşarak, "Canım annem çok hasta, bol dua edin lütfen. Siz sevenlerimin duasına ihtiyacım var" notunu paylaştı.

Annesi için dua isteyen Deniz Seki'ye birçok ünlü isimden "Geçmiş olsun" mesajı yağdı.

Yorumlar (0)