Deniz Akkaya sitem etti! İşte o mesajları açığa çıkardı

Deniz Akkaya kızıyla tatil yaparken o anları sosyal medya hesabına yükledi. Çekilen mayolu fotoğraflara gelen mesajları dayanamayıp ifşa etti. Ünlü model "Sapık ruhlu kadınlar" diye ateş püskürdü.

Deniz Akkaya sitem etti! İşte o mesajları açığa çıkardı

Bir kadın takipçisinin yaptığı yorumlara sinirlenen Akkaya, gelen mesajları paylaşarak "Çocukların mayolu fotoğraflarına bakıp böyle şeyler aklına getirip had aşan saçma şeyler yazacak sonra akıl vereceksin" yorumunu yaptı.

"SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN..."
Sinirini alamayan Akkaya, sözlerine şöyle devam etti: "Sapık ruhlu kadınlar... Bize dil uzatmanız bitti sıra çoluğa çocuğa geldi. Yaz günü mayo giymiş bir kız çocuğuna yaptığı yoruma bak! Sizin gibiler yüzünden ülkede adamlar sokakta kadınları gözleri ile taciz etmeyi kendinde hak sayar oldu.

"ÜLKENİN KADINLARI ÇOK MUTSUZ"
Değerli sosyal medya dostları, inanın 10 dakikada yüzlerce mesaj geldi. Bana ne hakaretler geliyor inanın dediğiniz gibi ciddiye almıyorum. Zaten ortada ne kadar almadığım. Ama çocuk konusu oldu mu ciddiyim bir gün bir tanesi elimde kalacak! Ve maalesef hep kadınlar! Ülkenin kadınları çok mutsuz net ortada!"

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 03:34
YORUM EKLE