Demet Akbağ'dan Arda Turan'ı kızdıracak davranış

Arda Turan ile Berkay geçtiğimiz yıl gece kulübünde yaşanan kavga sonrası mahkemelik olmuştu. Tarafları 11 Eylül'de 2. kez hakim karşısına çıkmıştı. Mahkemeden 1 hafta sonra Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in, Demet Akbağ ile görüşmesi sosyal medyada Akbağ'a 'tarafını seçti' gibi yorumlar yapılmasına neden oldu.

MAGAZİN 17.09.2019, 14:11
Demet Akbağ'dan Arda Turan'ı kızdıracak davranış

Arda Turan ile Berkay geçtiğimiz yıl gece kulübünde yaşanan kavga sonrası mahkemelik olmuştu.Taraflar geçtiğimiz hafta ikinci kez hakim karşısına çıkmıştı. 'Cinsel taciz' suçundan beraat eden Turan, 3 ayrı suçtan toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası almıştı.

Arda Turan'ın 'manevi annem' dediği ünlü oyuncu Demet Akbağ Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahil'le geçtiğimiz gün bir araya geldi. 

Kareyi sosyal medyada paylaştı

Şahin, Demet Akbağ ile olan bir karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Bu buluşma, 'Demet Akbağ tarafını seçti' yorumlarına neden oldu.

"Beni üzdü''

Arda Turan, Berkay ile arasında yaşanan kavga sonrası katıldığı bir programda, "Haklı olduğumu bildikleri halde dostların sessizliği beni üzdü. Onlar kendilerini bilirler." diyerek sitemini dile getirmişti.

Yorumlar (0)