Demet Akalın'dan Kerimcan'a cevap!

Önceden sıkı dost olan Kerimcan Durmaz ve Demet Akalın'ın arasındaki gerginlik gittikçe büyümeye devam ediyor. Seyahat ettiği sırada uçakta çekildiği müstehcen bir videoyu yanlışlıkla takipçileri ile paylaşan Kerimcan Durmaz arasına mesafe koyan Demet Akalın'dan sosyal medya fenomenine cevap gecikmedi.

MAGAZİN 08.11.2019, 15:44
Demet Akalın'dan Kerimcan'a cevap!

Tuvaletteki görüntülerinden sonra yurt dışında üniversite okumaya giden eskisi gibi Instagram hesabından paylaşım yapmayan Kerimcan Durmaz, "Artık yeter" diyerek sosyal medyaya geri döndü.Hızlı bir dönüş yapan Durmaz, ilk olarak bir dönem yediği içtiği ayrı gitmeyen şarkıcı Demet Akalın'a gönderme yaptı. Dünyaca ünlü markaların eşofmanlarını giyen Demet Akalın'ın 2018 yılındaki albüm kapağının çekimlerinde giydiği 35 bin TL değerinde kırmızı eşofmanın fotoğrafını paylaşan Kerimcan, "Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim yani!" dedi.

TEPKİ GÖSTERDİ
Paylaşımıyla kısa sürede gündem olan Kerimcan Durmaz'a Demet Akalın'dan da tepki gecikmedi. Akalın, klibinde oynadığı rapçi Ben Fero'nun Arkadaş şarkısının tanıtımını "Çok açılma yavaş... G.t olana yok dost ya da arkadaş." notuyla paylaştı.

Yorumlar (0)