Defne Samyeli'den Olay Açıklama: Cem İle Birlikte...

Bugün Güneri Civaoğlu'nun Şeffaf Oda programına konuk olan Defne Samyeli, güzelliği ve özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu. Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Defne Samyeli yüzünde botoks var iddialarına cevap verdi. 46 yaşındaki Defne Samyeli, yüz yogası yaptığını söyledi.

MAGAZİN 14.04.2019, 18:04 14.04.2019, 18:25
Defne Samyeli'den Olay Açıklama: Cem İle Birlikte...

Defne Samyeli yüz yogası yaparak güzelliğini koruyormuş.1991 yılında Türkiye üçüncü güzeli olan Defne Samyeli şimdi 47 yaşında. İki kızı bulunan Defne Samyeli, ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşıyor. 

Bir dönem haber spikerliği yapan şimdiyse sahnede şarkı söyleyen Defne Samyeli, yaşına rağmen genç kalmasının sırlarını anlattı. Defne Samyeli yüzünde botoks ya da dolgu yaptırdı mı?

Cem Yılmaz ile aşk hayatı yaşayan Defne Samyeli, yüzünün genç kalmasının sırrını yogaya borçlu olduğunu söyledi. Defne Samyeli yüz yogası yaptığını açıkladı. On yıldır yüz yogası yaptığını belirten Defne Samyeli bunun için kursa gittiğini de ekledi.  

Bir senedir aşk yaşadığı Cem Yılmaz ile ilgili de şunları söyledi: ''Cem ile çok mutlu ve huzurluyum. Eğlendiğim, kendimi güvende hissettiğim bir beraberliğim var.''

Yorumlar (0)