Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ayrılığı Serenay Sarıkaya yüzünden mi?

Uzun zamandır birlikte aşk yaşayan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli geçtiğimiz günlerde ilişkisini sonlandırmıştı. Müge ve Gülşen'in 2. sayfa haberine göre Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin ayrılma sebebi Serenay Sarıkaya oldu. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı Defne Samyeli ve Cem Yılmaz ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

MAGAZİN 23.10.2019, 16:03
Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ayrılığı Serenay Sarıkaya yüzünden mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. sayfa programında söylenene göre 1.5 senedir aşk yaşayan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin ayrılığı Serenay Sarıkaya yüzünden oldu.

"KISKANILMAKTAN HOŞLANMIYOR"
Yılmaz ile Sarıkaya'nın samimiyeti Defne Samyeli'yi kızdırdı. İkili bu sebeple ciddi bir tartışma yaşadı. Kıskanılmaktan hiç hoşlanmayan Yılmaz ise bu durumdan rahatsız oldu. Bunun üzerine de Defne Samyeli ayrılık kararı aldı. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'yı ise Defne Samyeli'nin çok hoşlanmadığı Ozan Güven tanıştırdı.

SORULARI YANITLAMADI
Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ilişkisini bitiren kadın olarak anılan Serenay Sarıkaya, dün bir mekandan çıkarken görüntülendi. İlişki bitiren kadın olarak gösterilen Sarıkaya, muhabirlerin Cem Yılmaz'la alakalı sorularına yanıtsız kaldı. Sorula karşısında sinirlenen Sarıkaya, aracına binerek kapıyı sert bir şekilde kapattı.

Yorumlar (0)