Defne Samyeli'nin kızı Fahri Korutürk'ün torunuyla...

Ünlü sunucu Defne Samyeli'nin 21 yaşındaki kızı Deren Talu, 6. Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk'ün torunu Mehmet Korutürk ile yakalandı.

Defne Samyeli'nin kızı Fahri Korutürk'ün torunuyla...

Defne Samyeli'nin 21 yaşındaki  kızı Deren Talu, magazin sayfalarında yer almaktan vazgeçmiyor. Önceleri playboylarla olan yakın temasından dolayı haber olan Deren Talu geçen akşam Emirgan'daki bir mekanın çıkışında görüntülendi.

MERYEM UZERLİ VASITASIYLA MEHMET KORUTÜRK İLE TANIŞTI

Sık sık davetlerde ve eğlence kulüplerinde boy gösteren Deren Talu'nun yanında oyuncu Meryem Uzerli vardı. 21 yaşındaki genç kız, mekanda Meryem Uzerli aracılığıyla 6. Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk'ün torunu olan Mehmet Korutürk ile yakınlaştı.

SAAT 04:00 'TE MEKANDAN AYRILIRKEN OBJEKTİFLERE YAKALANDILAR

Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Deren Talu ve Mehmet Korutürk, mekandan saat 04.00'te ayrıldı. Meryem Uzerli'nin VIP aracına binen Deren Talu ile Mehmet Korutürk, Meryem Uzerli'yi otele bıraktı.

"EYVAH! ANNEM GÖRMESİN"

Bu sırada art arda patlayan flaşlar karşısında ne yapacağını bilemeyen Deren Talu'nun , "Eyvah! Annem görmesin!" diyerek yüzünü saklamaya çalıştığı görüldü.

MEHMET KORUTÜRK'ÜN DE RAHATSIZ OLDUĞU GÖZLERDEN KAÇMADI!

VIP aracın otomatik kapısının tekrardan açılmasıyla panik yapan Mehmet Korutürk de başını arkaya doğru çevirerek saklanmaya çalıştı.

- Ege Haber
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2018, 14:47
YORUM EKLE