Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'ya teklif yağıyor!

Sunucu Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Talu, yöneltilen soruları ayaküstü yanıtladı. 22 yaşındaki güzel, ''Türkiye’nin bir çok yerinden teklifler alıyorum. Bir aksilik olmazsa devamı da gelecek" diye konuştu.

MAGAZİN 20.09.2019, 15:35
Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'ya teklif yağıyor!

Sunucu Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Mağazaları gezen ve dostlarıyla zaman geçiren Talu, kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. 

Akşam saatlerinde geldiği AVM’de spor mağazalarını gezip alışveriş yapan 22 yaşındaki güzel, daha sonra yakın dostlarıyla bir araya gelip koyu bir sohbete oturdu.

Geçtiğimiz günler Amerika’da düzenlenen bir defilede podyuma çıkan Talu, Kendine yöneltilen sorulara ayaküstü cevap verdi.

Deren Talu, "Çok güzel bir deneyimdi, Türkiye’nin bir çok yerinden teklifler alıyorum. Bir aksilik olmazsa devamı da gelecek" dedi.

New York Moda Haftasında podyuma çıkmıştı

New York Moda Haftası’nda podyuma çıkan genç model, beyaz iki parçadan oluşan bir kıyafet giymiş, kusursuz görüntüsüyle büyülemişti.

Oyuncu olmak için de kolları sıvayan Deren Talu, geçtiğimiz aylarda "ilk kez bir filmde rol alacağı, Osmanlı komutanı Ahmet Paşa'nın kılıç kuşanan, ok atan, at binen kızı Fatıma'yı canlandıracağı" haberleri ile gündeme gelmişti.

Yorumlar (0)