Danla Bilic, Aleyna Tilki oldu! En son hali pes dedirtti...

Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic, Aleyna Tilki'nin makyaj artistini kanalına çağırıp kendine Aleyna Tilki makyajı yaptırdı ve Aleyna'nın nasıl biri olduğu hakkında sorular sordu. İşte o video ve detayları...

MAGAZİN 03.06.2019, 20:00 03.06.2019, 20:06
Danla Bilic, Aleyna Tilki oldu! En son hali pes dedirtti...

Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic makyajla Aleyna Tilki oldu.

ALEYNA TAM BİR DELİ

Youtube kanalında çektiği videoya Aleyna Tilkinin makyaj artistini çağıran Danla Bilic, ünlü şarkıcı hakkında sorular sordu ve "Aleyna tam bir deli" dedi.Buna katıldığını söyleyen Rıfat Yüzüak " Aleyna'ya çok gülüyorum, çok komik biri" yorumunda bulundu.

ALEYNA BENİ BULDU

Aleyna Tilki çok yakında şarkılar çıkaracak ve tüm dünya onu duyacak diyen Yüzüak "Peki siz nasıl tanıştınız?" diye sorduğunda ise Danla Bilic "O beni buldu zaten beni izliyormuş, canlı yayınlarımı falan."diye cevap verdi.

ALEYNA MAKYAJ SEVMİYOR

Ünlü şarkıcının makyaj zevki hakkında detaylar veren Yüzüak, "Aleyna makyaj sevmiyor ve yüzü makyaj tutmuyor" dedi. "Oldukça beyaz ten seviyor ve asla rimel sürmüyor." dedi. Çekim aralarında yüzümü yıkamak istiyorum diyormuş diyen Danla Bilic'e " O kadar nazlı değil, dayanıyor" diye cevap verdi. Danla Bilic, videonun sonunda aşağıdaki gibi oldu.

Yorumlar (0)