Ceren Hindistan: Hamileyken 7 kere kemerle dövdü! Kızının sağlığı nasıl?

Güzelliğiyle dikkat çeken güzel oyuncu Ceren Hindistan, paylaştığı kocaman gülleri, çok mutlu ve refah içindeki hayatının arkasında olanları anlattı. Eşimden hamileyken 7 kere kemerle dövüldüm dedi. Ceren Hindistan'ın kızı Arya'nın sağlık durumu bozulmuş ve böbreğinde kötü huylu bir tümor çıkmıştı. Kızının velayetini alan şiddetçi iddiaları altındaki Baba'dan velayetini almak için çaba sarfeden Ceren Hindistan flaş açıklamalarda bulundu. Peki şimdi kızının sağlık durumu nasıl? İşte detaylar...

Ceren Hindistan: Hamileyken 7 kere kemerle dövdü! Kızının sağlığı nasıl?

Güzel oyuncu Ceren Hinditan flaş açıklamalarda bulundu. Kızının böbreğinde tümor çıkmıştı. Peki şimdi sağlık durumu nasıl? Kızın velayeti kimde? İşte detaylar...

CEREN HİNDİSTAN'DAN ŞOK AÇIKLAMALAR...

Oyuncu Ceren Hindistan, imam nikahlı eşi Ümit Aslan’dan, Temmuz 2015’te kızı Arya’yı doğurmuştu. Sonra yollarını ayırmışlardı.Ümit Aslan 2018’de Ceren Hindistan’a “Kızımızın böbreğinde kötü huylu bir tümöre rastlandı. Ama annesi kemoterapi görmesine izin vermedi” diyerek dava açmış, Arya’nın velayetini de istemişti. Ceren Hindistan “Ümit beni hamileyken kemerle 7 kere dövdü, elinden zor kaçtım” açıklamasını yapmıştı.

"KIZIM ARYA İYİLEŞTİ; VELAYETİ ALACAĞIM..."

Hindistan, kızı Arya’nın iyileştiğini söyledi. Hindistan sözlerine şöyle devam etti; “Hastane davalarını alıyoruz, bizi adli tıp kurumuna sevk etmişlerdi, "Adli Tıp’"tan da çocuğun sağlıklı olduğuna dair tüm raporlarımızı edindik. Bu konularla alakalı davaları sonlandıracağız velayetimizi de sonlandıracağız sonra da kızım ile uzun bir tatile çıkmayı düşünüyoruz” dedi.

"KIZIMIN TEDAVİSİNİ ENGELLEMEDİM"

Bu uzun geçen sürecin kendisini çok yorduğunu ifade eden Hindistan “2 senedir saçma sapan davalarla mücadele ediyoruz, bir anneye olmayacak ithamlarda bulunarak dava açtılar.Çocuğunun tedavisini bırakan anne olarak lanse edilmek hiç hoş değildi tabiki bunlar bizi yıldıramaz biz anne kız olarak yaşam savaşımıza devam ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE