Cengiz Semercioğlu TV8'e konuştu! "Zeynep Korel'in bir kadınla ilişkisi var"

Tv8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programı sunan Cengiz Semercioğlu son zamanlarda Bergüzar Korel ve ablası Zeynep Korel gündemiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cengiz Semercioğlu Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel için Ivana adında sırp bir kadınla evli iddialarını öne sürdü.

MAGAZİN 11.10.2019, 18:14
Cengiz Semercioğlu TV8'e konuştu! "Zeynep Korel'in bir kadınla ilişkisi var"

Ünlü oyunu Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel son zamanlarda yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Zeynep Korel, oturduğu sitede günlüğü 400 TL'ye evlere temizliğe, saatliği 70 TL'ye de köpek gezdirmeye başladığını açıklaması sonucu TV8 ekralarında yayınlanan Gl Konuşalım isimli program sunucusu Cengiz Semercioğlu'ndan cevap geldi. 

BERGÜZAR'IN ABLASI BİR KADINLA EVLİ
TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programda sunuculuk yapan gazeteci Cengiz Semercioğlu, bugün yayınlanan programda Bergüzar Korel'in yıllardır ablası Zeynep Korel'e maddi destekte bulunduğunu söyledi. Semercioğlu, Zeynep Korel hakkında bilinmeyen bir detayı da ortaya çıkardı. Semercioğlu, Zeynep Korel'in Ivana adında bir kadınla evli olduğunu söyledi.

"DRAMININ NEDENİ VAR"
Semercioğlu sözlerine şöyle devam etti: "Bergüzar gerçekten ablasına düzenli para gönderiyor. Birden 'Ben burada temizlikçilik yapıyorum, köpek bakıyorum' dramının yaratılmasının bir nedeni var. Bunun da nedeni bu para meselesi. Bergüzar para vermeyi kesiyor çünkü Zeynep hanımın orada bir ilişkisi var. Bergüzar da 'Biz bu parayı elden gönderelim, banka üzerinden gönderirsek senin kız arkadaşın o paraları alıp kötü kullanabilir' diye düşünüyor. Bunun üzerine Zeynep 'Bak ben seni Türkiye'ye rezil edeceğim. Kocandan boşatacağım' diye tehditler savuruyor. Bunun üzerine Bergüzar'ın yıllardır Amerika'da yaşayan ablasının birden gündeliğe gittiği ortaya çıkıyor."

Yorumlar (0)