banner123

Cemile Bayraktar'a Ali Sunal'nda sert cevap! Cemile Bayraktar kimdir?

Cemile Bayraktar'a Ali Sunal'nda sert cevap... Cemile Bayraktar'ın sosyal medya platformu Twitter'da, Kemal Sunal filmleri ile ilgili yaptığı "Zihinsel anlamda büyük bir kötülük. Resmen insanın zekâsına hakaret" paylaşımının ardından Ali Sunal'dan yanıt geldi. Cemile Bayraktar kimdir? İşte detaylar...

MAGAZİN 07.08.2018, 14:59
Cemile Bayraktar'a Ali Sunal'nda sert cevap! Cemile Bayraktar kimdir?

Yazar Cemile Bayraktar, Twitter'da Kemal Sunal filmleri hakkında yaptığı paylaşımla ilk sıraya yerleşmişti. Bayraktar'ın yaptığı "Zihinsel anlamda büyük bir kötülük. Resmen insanın zekâsına hakaret" paylaşımına Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'dan sert cevap geldi. İşte detaylar...

Yazar Cemile Bayraktar, Twitter'da sanatçı Kemal Sunal ile ilgili yazılan bir mesajı alıntılayıp, "Çünkü alternatifi yoktu. Yoksa birkaçı hariç çok iyi yapımlar değiller. Sunal elbette bizim markamız, değerli, rahmet olsun ancak bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış bir kötülük. Bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret. Linç için hazırım ama doğrusu bu, beğenmeseniz de" değerlendirmesinde bulundu.

CEMİLE BAYRAKTAR'A ALİ SUNAL'DAN SERT CEVAP

Bu değerlendirmenin sosyal medyada yayılmasının ardından usta oyuncunun oğlu Ali Sunal'dan, Cemile Bayraktar'a yanıt geldi. Sunal Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Cemile Bayraktar babamın filmlerini beğenmiyormuş olabilir, çok da önemli değil. Ama bu filmlerin kötü olduğunu, halka hakaret olduğunu belirtecek bilgisi nereden acaba? Neyse ya o da hiç önemli değil. Kemal Sunal, sırtını halka dayamış harika bir insandır, tek gerçek bu" diye Bayraktar'a yanıt verdi.

Sunal mesajının devamında ise, "Prim yapmak, ünlü olmak için artık bari bu melek insana dil uzatmayın ayıptır. Bu halk, Kemal Sunal'ına laf ettirmez. Bakın bu güzel isim altında ezilirsiniz! Ayrıca AK Partili diye genellemeyelim. Kemal Sunal'ı seven milyonlarca AK Parti'ye oy veren insan var. Kemal Sunal halktır, hepimizindir" diye tartışmaya nokta koydu.

CEMİLE BAYRAKTAR KİMDİR?

Cemile Bayraktar, 1979 yılında Samsun’da doğdu. 19 Mayıs Üniversitesi Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümü’nde eğitimine devam ederken, 28 Şubat sürecinde eğitimi aksadı. Öğrenimine İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde devam etti. Yüksel lisansını da Marmara Üniversitesi, Ortadoğu Tarihi ve Uluslararası İlişkileri alanında yaptı. Derin Düşünce, Yolcu Edebiyat, Kültür Gündemi, Aktüel Dergisi isimli yayınlarda yazarlık yapan Bayraktar, en son Yeni Şafak’ta yazdı.

Yorumlar (0)