Cem Hünal elinde çekiçle ev bastı!

Oyuncu Cem Hünal, antrenör Ufuk Tunca ile kavga etti. Alınan bilgilere göre oyunculuğun yanı sıra at biniciliği ve okçuluk eğitimi veren Cemal Hünal, elinde çekiçle kavga ettiği antrenör Ufuk Tunca'nın evini bastı.

MAGAZİN 11.11.2019, 23:51 12.11.2019, 00:12
Cem Hünal elinde çekiçle ev bastı!

Ünlü oyuncu Cem Hünal, kavga ettiği antrenör Ufuk Tunca'nın evini elinde kırmzı bir çekiçle bastı. Ufuk Tunca, ünlü oyuncu Cem Hünal hakkında şikayetçi oldu. Olaya tanıklık eden arkadaşı ise Hünal'ın elinde kırmızı bir çekiç olduğunu anlattı.

ŞİKEYETLERİNDEN VAZGEÇTİLER
Soruşturma sürerken Hünal ve Tunca arasındaki buzlar eridi ve ikili uzlaştı. Tarafların şikayetlerinden vazgeçmesi üzerine dosya kapandı.

CEMAL HÜNAL KİMDİR?
2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Cemal Hünal, Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a gönderildi. Burada lise eğitimini tamamlamasının ardından, Londra'da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşamış ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a yerleşmiştir.

Ucla Extension'da, Santa Monica College'de ve London Film School'da tiyatro ve sinema eğitimi alan Cemal Hünal, Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer alan ve adından söz ettiren Cemal Hünal Adanalı, Paramparça ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde de rol almıştır.

Yorumlar (0)