Canlı yayında şok! Yusuf Güney Seda Sayan'a ateş püskürdü

Seda Sayan'ın programına konuk olan şarkıcı Yusuf Güney, canlı yayında adı yanlış yazılınca ateş püskürdü.

Canlı yayında şok! Yusuf Güney Seda Sayan'a ateş püskürdü

Ünlü şarkıcı Yusuf GüneySeda Sayan'ın dünkü programına katıldı. Ünlü şarkıcının adı 'Yağız' olarak yazılınca, program sonrası kendi sosyal medya hesabından Seda Sayan'a ateş püskürdü.

İşte Yusuf Güney'in paylaşımı:

"Şimdi bu yazacaklarımı iyi okuyun Seda Sayan ve televizyonculuktan programcılıktan anlamayan akılsız ekibi. Ben dünyanın en samimi duygularıyla canımı tehlikeye atıp kelle koltukta 8 günde 16 konser verirken asker kardeşlerime sizler yapmacık sahte dünyalarınızda kim kimle nerde yakalanmış kimle basılmış kim kimi aldatmış yok hapse girmiş yok mağdurmuş yok 30 bine çantalar 100 bine pırlantalar kafasında gününüzü gün ettiniz. "

SAÇMA SAPAN HABER OLMAYACAK

"Herkes kendine bu hayatta zerre lafım yok moral konserlerinden donduğum günden itibaren kafamın etini yiyip programınıza gelmem için 3 hafta dil döktüğünüzde ben naçizane yaptığım işin basında yeri yoktur. Kardeşlerime moral oldum geldim burada kapanmıştır reklam etmeye gerek yoktur dediğimde asla Yusuf bey sadece size özel bir program olacak asla magazinsaçma sapan haber olmayacak. Tek konuk siz olacaksınız dediğinizde sırf moral konserlerinde çektiğim videoları paylaşınca kardeşlerimizin aileleri izlesin diye o gereksiz programınıza konuk olarak geldim."

BANA TEK KELİME ETTİRMEDİNİZ

"Sayıyorum iyi okuyun birinci ayıbınız içerde kuliste 1 saat sizin saçmalıklarınızın bitmesini bekledim magazin haberlerinizde konuşup tartıştığınız ikinci ayıbınız sözüm ona asla gelen konuğunuza lafım değildir ikinci konuğu getirttiniz ona da bir şey demedim sustum sabrettim 3'üncü ayıbınız gelen konuğunuzu yani yanımdaki beyefendiyi 1 saatlik bulunduğum programda 45 dakikasında ona yer verdiniz bana tek kelime ettirmediniz."

ALAY EDER GİBİ REKLAMA GİRDİNİZ

"Oradaki bulunan halkımız ve asker kardeşlerimle yaşadığım anıları mutluluğu anlatmaya , yine bir şey demedim sustum kalk şarkı oku dediniz onca şehitlerimiz varken ki hassas bir durum söylemeyeyim bize yakışmaz dememe rağmen birey olmaz show söyle dediniz yine kırmadım kalktım söyledim. Şarkımın yarısında alay eder gibi reklama girdiniz bana ve sanatıma dinleyicilerime en büyük ayıbı ettiniz buna da sustum bir şey demedim benim için zaten bittiniz."

YAZIKLAR OLSUN

"Sahte dünyanızda yapmacık yalan dünyanızda yerimin olmadığını anlayıp yürüyüp gittim ama artık yeter bu kadar terbiyesizliğe susmam bu nasıl bir aptalca harekettir söyler misiniz tek kelimeyle yazıklar olsun sizin gibi insanlara yazıklar olsun."

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 23:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasmin l
Yasmin l - 9 ay Önce

Helal olsun sana oğlum böyle saçma sapan programlarda işin ne bunlar sanatçı mı iş yapamamak korkusuna kapılıp akp nin .......

Aynur Önal
Aynur Önal - 9 ay Önce

Katılıyorum