Canlı yayında kızına kavuştu! 1 yıldır arıyordu

Meltem İlkar, 1 yıl önce babası tarafından kaçırılan 4 yaşındaki Ece'yi alabilmek için her yolu denediyse de yapamadı. En sonunda Esra Erol'a başvurulan gözü yaşlı anne 1 yılın sonunda canlı yayında kızıyla kavuştu.

MAGAZİN 04.01.2019, 10:56
Canlı yayında kızına kavuştu! 1 yıldır arıyordu

Meltem İlkar, 1 yıl önce babası tarafından kaçırılan 4 yaşındaki Ece'yi alabilmek için her yolu denediyse de yapamadı. En sonunda Esra Erol'a başvurulan gözü yaşlı anne 1 yılın sonunda canlı yayında kızıyla kavuştu. Programa başvuran Meltem İlkar, tam 1 yıldır kızına kavuşmanın hayalini kuruyordu.

Canlı yayında yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlatan Meltem’in sessiz çığlına Esra Erol umut oldu. Velayeti anne Meltem İlkar’da olan 4 yaşındaki Ece, 1 yıl önce babası Alper İlkar tarafından kaçırılmıştı. Tam 3 kez icra yoluyla kızına kavuşmak isteyen Meltem, tüm denemelerinde maalesef olumsuz sonuç aldı.Yüzlerce çocuğu ailesine kavuşturan Esra Erol yine başardı.

Esra Erol ekibi ve program avukatıAnkara’da bulunan küçük Ece’yi annesine teslim etmek için yola çıktı. 4.5 G bağlantısıyla çocuğu almak isteyen kolluk kuvvetleri ile birlikte Esra Erol ekibi, çocuğu almak için mücadele verdi fakat baba Alper bey ve ailesi kapıyı açmamak için direndi.

Çilingirin gelmesiyle açılan kapının ardından çok daha büyük bir dram yaşandı. Küçük Ece babası tarafından dolabın içinde saklanmış halde bulundu.

CANLI YAYINDA KIZINA KAVUŞTU

Kolluk kuvvetleriyle birlikte Esra Erol ekibine teslim edilen küçük Ecrin, dakikalar boyunca annesiyle hasret giderdi.

Yıllardır ailesine kavuşamayanlar, kayıp evladını bulmaya çalışanlar, herhangi bir konuda mağduriyet yaşayanlar aradıkları çözümleri Esra Erol'da bulmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)