Can Yaman'dan şok itiraf:''Evet Demet'le..

Can Yaman, hakkında merak edilen konulara açıklık getirdi. Gittiği ülkelerde binlerce hayranının havaalanında onu beklemesi üzerine ortaya atılan iddialara da cevap veren Yaman, Demet Özdemir'le bir dönem aşk yaşadıklarını söyledi.

MAGAZİN 01.12.2019, 11:53
Can Yaman'dan şok itiraf:''Evet Demet'le..

Geçtiğimiz günlerde Madrid Havaalanı'nda binlerce hayranı çığlık atarak Can Yaman'ı karşılamıştı. Daha sonra ortaya çıkan iddialara göre ise bu insanlara belli miktarda para verilmiş ve sahte bir kalabalık oluşturulmuştu. İddiaları yalanlayan Can Yaman ise:'' Dünyanın öbür ucunda bile hayranlarımvar,keşke daha sevgi dolu olabilsek,bir matematik hesabı yapsak, orada en az 2 bin kişi var. Her birine en az 100 euro versem, 200 bin euro eder. Bunu günlerce yaptığımı düşün. 3 milyon euro yapar. Ben milyoner oğlu muyum? Sadece bölüm başı para alan bir oyuncuyum. Aldığım para ile bu finansmanı nasıl yapayım? O kadar param olsa zaten kanal satın alırım.'' demişti.

OSCAR ÖDÜLLÜ OYUNCU BENİ DAVET ETTİ

Javier Bardem ve annesi, 2012 yılında İspanya’da telif hakları ile ilgili bir dernek için Can Yaman'ı ödül törenine çağırdığı ve davet üzerine İspanya'ya giden  Can Yaman'ın Bardem'le sohbet ettiği ortaya çıktı. Bardem'in kendisini çok beğendiğini söyleyen Yaman, bu olayın basına :''Javier Bardem Can Yaman'la tanıştı.''olarak yansıdığını söyledi.

DEMET'LE SEVGİLİ OLDUK

Can Yaman, Demet Özdemir ile ilgili sorulara:''Erkenci Kuş'un 20. bölüm çekimlerinde Demet'le sevgili olduk. Demet egolu bir insan olsaydı asla olmazdı. Mesela önceki rol arkadaşım Selen Soyder'le bu yüzden aramızda bir uyum olmamıştı.'' diyerek cevap verdi.

 

Yorumlar (0)