Can Yaman'dan kadın hayranına 'Arka odaya geçelim' teklifi!

Yakışıklı oyuncu Can Yaman, İspanya'daki bir televizyon programına katılarak hayranlarından gelen soruları yanıtladı. Tercüman eşliğinde sohbet een Can Yaman'a bir kadın hayranı tarafından "Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?" sorusuna karşılık 'Arka odaya geçelim kanıtlayayım' cevabını verdi. O anlar herkesi şoka uğrattı.

MAGAZİN 03.12.2019, 16:08
Can Yaman'dan kadın hayranına 'Arka odaya geçelim' teklifi!

Ünlü oyuncu Can Yaman son zamanlarda magazin gündeminde deprem etkisi yaratmaya devam ediyor. İspanya'daki bir televizyon programına konuk olarak katılan yakışıklı oyuncu, tercüman eşliğinde hayranlarından gelen soruları yanıtladı. Bir kadın hayranının sorduğu soruya verdiği cevap ise herkesi şoka uğrattı.

İSPANYOL KADINDAN SORU
Gittiği her ülkede kadın hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Can Yaman, son olarak İspanya'da hayranlarıyla buluştu. Yaman'ın İspanyol kadına verdiği cevap stüdyoda ilginç anlara sebep oldu. Bir kadın seyirci Can Yaman'a İspanyolca olarak "Buradan Can Yaman'ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz, ancak bize Can Yaman'ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?" dedi.

'ARKA ODAYA GEÇELİM KNITLAYAYIM'
Tercümanın çevirdiği soruya cevap veren Can Yaman ise eliyle stüdyonun arka tarafını göstererek "Arka odaya geçelim kanıtlayayım" cevabını verdi. Yaman'ın verdiği cevap karşısında büyük şaşkınlık yaşayan tercüman ise "Çevireyim mi?" diye sordu. Gülerek karşılık veren Yaman ise, tercümana "Hayır" dedi.

Yorumlar (0)