Can Bonomo ölümden döndü. Kaza anı kameralara yansıdı...

Ünlü şarkıcı Can Bonomo, Etiler’de motosiklet ile seyir halindeyken taksinin aniden açılan kapısına çarptı. Kaza sonucu motosiklette yere düşerek yaralanan Bonomo’nun, köprücük kemiği ve kaburgaları kırıldı. Kaza anı güvenlik kameralarına yansırken, doktordan 1 ay rapor alan Bonomo ekim konserlerini ileri bir tarihe erteledi.

MAGAZİN 26.09.2018, 17:02
Can Bonomo ölümden döndü. Kaza anı kameralara yansıdı...

Genç şarkıcı Can Bonomo, öğle saatlerinde motosikletiyle trafik kazası geçirdi.

Trafikte seyir halindeyken, önündeki aracın sürücüsünün kapıyı açması sonucu motosikletiyle önce kapıya çarpan ardından yola savrulan Bonomo, vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Kaza geçirdiğini sosyal paylaşım platformu Instagram hesabından açıklayan Bonomo, kaburgasında ve köprücük kemiğinde kırıklar olduğunu belirtti. Bonomo, “Bugün ufak bir motorsiklet kazası geçirdim. Ciddi bir durum yok. Köprücük kemiğimde ve kaburgamda kırıklar var” dedi.

KONSERLERİ İPTAL

Ekim ayındaki konserlerinin ileri bir tarihe ertelendiğini açıklayan Bonomo, “1 ay kadar yatarım evde. Film falan izlerim. Şu taksi kapılarını kovboy gibi açmayın çok kırılıyorum valla. Önümüzdeki konserlerin birkaçına da gelemiycem. Siz de gitmeyin bence” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
24°
açık