Çağla Şikel canlı yayında açılan göğsü hakkında ilk kez konuştu!

Başarılı manken Çağla Şikel, Alişan ile sunduğu bir programda canlı yayın esnasında dans ederken göğsü açılmıştı. Göğsünün açılmasıyla ilgili ilk kez konuşan başarılı manken "Cinsime tecavüz gibi hissettim, insanların acımasızlığını nefretini" ifadelerini kullandı.

MAGAZİN 17.10.2019, 23:42
Çağla Şikel canlı yayında açılan göğsü hakkında ilk kez konuştu!

Güzel manken ve başarılı oyuncu Çağla Şikel, Alişan ile birlikte gündüz sunduğu bir program esnasında talihsiz bir kaza geçirmişti. Alişan ile dans ederken yanlışlıkla göğsü açılan Şikel, o olaydan sonra yaşadıklarını ilk kez anlattı.

"O SÖZLERİ YEDİM AMA YUTMADIM"
Olayın ardından çok incitildiğini belirten Şıkel, o dönemin çok zor bir dönem olduğundan bahsetti. Şıkel sözlerine, "Olayın üzerinden zaman geçtikten sonra 'yok artık susamayacağım' deyip açıklama yapmıştım. O sözleri yedim, ama yutamadım. Normalde çıkan haberler için herhangi bir açıklama yapmazdım insanlar istediğini düşünebilir ama bu olay başka bir şeydi." ifadelerini kullandı.

YAKIN ARKADAŞI ALİŞAN HAKKINDA KONUŞTU
Yakın arkadaşı Alişan hakkında da konuşan Şıkel, "Alişan ile yan yana olmaktan büyük keyif alıyorum. Kalbi çok temiz, iyi kalpli egosuz bir insan. Alişan adeta 15 yaşında bir çocuk gibi çok saf temiz bir adam." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)