banner527

Çağla Şikel artık 40 yaşında

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel Maslak 'taki ünlü bir mekanda 40 yaşını harika bir doğum günü partisiyle karşıladı. Arkadaş,dost ve ailesinin katıldığı doğum günü partisine bir çok ünlüde katıldı.

Çağla Şikel artık 40 yaşında

40 yaşına basan Çağla Şıkel, Maslak’taki Esnaf isimli mekânda harika bir doğum günü partisi yaptı.Doğum gününe arkadaşları, dostları ve ailesi katıldı.

Doğum günü partisine katılanlar arasında Bengü, Alişan ve eşi Buse Varol da vardı.

Geçtiğimiz ay bir GSM operatörü markası tarafından kadın girişimcilerin hayatını kolaylaştırmak üzere geliştirilen bir uygulamanın tanıtımına katılan ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel, sergi açmak istediğini söylemişti;

”Havyeyle yapılan çalışmayı daha önce yapmıştım. Fırına sokulan seramikleri boyamak çok zevkli. Hamilelik dönemimde çok fazla tablo yapıyordum. Hatta evde şu anda evimde asılı olan tablolarım da var.Her şeyin zamanı var. Bir gün kendi yaptığım tablolardan sergi açıp bir vakfa bağışlamak hep aklımda olan bir şey” öte yandan Ocak ayında 40 yaşına girecek olan Şıkel;” Çok çılgın bir parti düzenleyeceğim. Güzel bir kutlama yapmak istiyorum. Daha kaç kere gireceğiz kırk yaşına… 60 kişilik bir ekip gelsin daha çok insanlar bir arada olayım” demşti.

YORUM EKLE