Çağatay Ulusoy son görüntüsüyle hayranlarını şoka uğrattı!

Ünlü oyuncu ve Hakan Muhafız dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, kilolu haliyle hayranlarını şaşırttı. Hayranları ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un son haline olumsuz tepki verdi. Fotoğrafı gören takipçiler, "Kilo yakışmamış. Bir an önce zayıflamalısın." yorumunda bulundu.

MAGAZİN 11.11.2019, 23:28 11.11.2019, 23:49
Çağatay Ulusoy son görüntüsüyle hayranlarını şoka uğrattı!

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy som haliyle görenleri şaşırttı. Hakan Muhafız dizisinde boy gösteren başarılı oyuncu yeni filminin hem boşrol oyunculuğunu hemde yönetmenliğini yapacak olan Çağatay Ulusoy, bir hayli kilo aldığı görüldü.

GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI
Film çekimleri için Kırklareli'ne giden oyuncunun son hali ise görenleri şaşırttı. Bir hayli kilo aldığı görülen Çağatay Ulusoy'un yeni rolü için mi bu hale geldiği merak konusu oldu.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILDI
Kaslı vücudu ve yakışıklılığıyla büyük beğeni kazanan oyuncunun kilolu hali sosyal medyadan paylaşıldı. Çağatay Ulusoy'un kilolu halini beğenmeyen takipçileri, "Kilo yakışmamış. Bir an önce zayıflamalısın." yorumunda bulundu. Ünlü oyuncunun fotoğrafını gören bazı takipçileri ise 'Rol için mi kilo aldı?' sorusunu sormaktan kendilerini alamadılar.

Yorumlar (0)