Burcu Esmersoy hamile mi? Son fotoğrafı kafaları karıştırdı...

Geçen yıl mayıs ayında Berk Suyabatmaz ile dünya evine giren Burcu Esmersoy'un sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraf takipçilerinin kafasını karıştırdı.

MAGAZİN 16.04.2019, 23:16
Burcu Esmersoy hamile mi? Son fotoğrafı kafaları karıştırdı...

Evlendikten birkaç ay sonra hakkında ortaya atılan evlilik iddialarını yalanlayan ancak en kısa zamanda hamile kalmak istediğini söyleyen Esmersoy, sosyal medya hesabından yaptığı yazışmalar ve beğeniler ile dikkat çekti. Güzel sunucu paylaştığı bir fotoğraf üzerinden kendisinin hamile olduğu yönünde yapılan yorumları beğenirken pek çok takipçisi de kilolu göründüğü bu kare üzerinden hamilelik tespitlerinde bulundu.

"DAHA ZAMANI VAR"

Eşi Berk Suyabatmaz ile evlendikten sonra gelen bebek sorularına cevap vermişti. Esmersoy, "Çocuk düşünüyoruz. Ancak gerçekten kariyer hayatımın en yoğun zamanları. Dolayısıyla biz çocuk düşünüyoruz ama çocuk bizi düşünüyor mu, bilmiyorum. Çocuk yapmaya karar verirsek inanın herkesin haberi olacak. Çocuk yapılır ancak onun her anında yanında olup, büyüdüğünü her an takip etmek isterim. Galiba bu yüzden biraz daha zamanı var." dedi.

Yorumlar (0)
35°
açık