Bülent Ersoy Kerimcan Durmaz'a tepki gösterenlere ateş püskürdü!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından müstehcen bir video çekip yayınlayan Kerimcan Durmaz'a bir çok ünlü ve takipçisinden tepki gelmişti. Bülent Ersoy o tepki gösterenlere ateş püskürdü. Ünlü sanatçı Bülent Ersoy: "Ben hiç bilmem fenomen menomen, şikayet etmeyi biliyorsak hoş karşılamıyorsak izlemeyecektik" dedi.

Bülent Ersoy Kerimcan Durmaz'a tepki gösterenlere ateş püskürdü!

Sosyal medya sayesinde tanınan ve kısa sürede bir çok takipçisi olan ünlü DJ Kerimcan Durmaz geçtiğimiz günlerde bindiği uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen videoyu sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Bir çok kişiden tepki gelirken o tepkilere Ünlü Sanatçı Bülent Ersoy'dan tepki geldi.

"HOŞ KARŞILAMIYORSAK İZLEMEYECEKTİK"

Kerimcan Durmaz hakkında sorulan bir soru üzerine konuşan Bület Ersoy, isim vermeden şu açıklamalarda bulundu: “Ben hiç bilmem fenomen menomen, şikayet etmeyi biliyorsak hoş karşılamıyorsak izlemeyecektik"

"ŞİKAYET ETMESİN KİMSE"

Sözlerine "Niye ona bu kadar paye verildi? İzleyeceksiniz o zaman. On milyon kişi niye izliyor, izlemeselerdi. Şimdi de şikayet etmesin kimse" diyerek devam eden Bülent Ersoy, kısa süre içinde bu açıklamaları nedeniyle çok konuşulanlar arasına girdi.

YORUM EKLE