Bir dönemin yıldızı Harika Avcı'dan sevenlerini üzecek haber!

Bir dönemin assolistlerinden Harika Avcı'dan kötü haber geldi. Paraya para demeyen Avcı, her şeyini satıp bir pansiyonda yaşamaya başladı. 'Felaket tellalı' lakabıyla tanınan Onur Akay, konuya ilişkin detayları anlattı. Akay, 'Doğalgaz parasını bile ödeyemiyordu." dedi. İşte detaylar...

MAGAZİN 22.11.2019, 16:44
Bir dönemin yıldızı Harika Avcı'dan sevenlerini üzecek haber!

Onur Akay, bir dönemin yıldızı Harika Avcı'nın maddi zorluklar nedeniyle her şeyini satıp bir pansiyon odasında kaldığını duyurdu. 

Popüler olduğu döneme güzelliği ve sesiyle damga vuran şarkıcı Harika Avcı'yla ilgili sevenlerini derinden sarsan bir iddia ortaya atıldı. 59 yaşındaki Avcı'nın maddi zorluklar yaşadığı ve bir pansiyon odasında yaşamaya devam ettiği iddia edildi.

'HER ŞEYİNİ SATTI'

Ses sanatçısı Onur Akay kendi internet sitesinde konuyla ilgili detayları anlattı. Akay, "Harika Avcı İstanbul Kartal'da bir pansiyon odasında yaşamaya başladı. Maddi sıkıntılar nedeniyle her şeyini satan Avcı'nın pansiyon parasını ise Avustralya'da yaşayan bir fanı ödedi. Assolistlik yaptığı ve paraya para demediği yıllarda, evinde sıkıldığı zaman ünlü otellerin kral dairesine gidip bir ay orada kalırdı" ifadelerini kullandı.

"DOĞALGAZ PARASINI BİLE ÖDEYEMİYORDU''

Onur Akay şöyle devam etti: "Harika Avcı, yaşadığı büyük dolandırıcılık olaylarından sonra maddi olarak zor günler geçirmeye başlamıştı. Elinde belli bir miktar parası kalmıştı ve çevresi ev alması için kendisini zorlamıştı. Ancak ev almayan Avcı, o parayı da harcadı. Ayrıca kiloları nedeniyle mide küçültme ameliyatı da olmuş, çok zayıflamış ve tanınmaz bir hale gelmişti. Bozulan psikolojisi nedeniyle evden hiç dışarı çıkmıyordu ve doğalgaz parasını bile ödeyemiyordu."

Yorumlar (0)