Billur Kalkavan'dan sevgilisi Buğra Bahadırlı hakkında şok açıklama! Billur Kalkavan kimdir? Billur Kalkavan kaç yaşında?

Billur Kalkavan, konuk olduğu bir magazin programında sevgilisi Buğra Bahadırlı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 10 yıldır birlikte olduğu Buğra Bahadırlı ile arasındaki yaş farkı için sevgilisine söylediği sözlerle magazin gündemine bomba gibi düşen Billur Kalkavan kimdir? Billur Kalkavan kaç yaşında? Tüm detaylar haberimizde...

MAGAZİN 14.02.2019, 18:39
Billur Kalkavan'dan sevgilisi Buğra Bahadırlı hakkında şok açıklama! Billur Kalkavan kimdir? Billur Kalkavan kaç yaşında?

Türk oyuncu ve sunucu Billur Kalkavan, 2 Kasım 1962 tarihinde dünyaya geldi. Liseyi Amerika'da tamamladı ve UCLA Üniversitesi'nden psikoloji dersleri aldı. Sinemadaki ilk rolünde, 1969 tarihli "Ayrı Dünyalar adlı" filmde, Erol Taş'ın canlandırdığı kötü adam tarafından fidye için kaçırılan bir çocuğu canlandırdı. 1980'li yıllardan itibaren tiyatroya ağırlık verdi. 2011 senesinde ise reklam projesinde yer aldı. 2011 yılında HTV kanalında 00:00-01:00 arası cinsel hayat ile ilgili bir program yaptı. Hafta içi her gün yayınlanan programa bir uzman katılmakta ve sorulara cevap alınmaktadır. 2012 de ise TV8’de Kenya'da yapılan Trophy Türk adlı yarışma programında yarışmacı olarak yer aldı. Billur Kalkavan, uzun süredir kendisinden 21 yaş küçük olan Buğra Bahadırlı ile birlikte.

Yorumlar (0)