Berkay Hardal'ın eşi Dilan Telkök'ten "Kocam nerde lan" sorusu

İstanbullu Gelin dizisiyle yıldızı parlayan Berkay Hardal, geçtiğimiz gün meslektaşı Dilan Telkök ile jet hızında nikah masasına oturdu. Düğün günü çekilen videoda Dilan Telkök'ün "Kocam nerde lan" cümlesi sosyal medyada gündeme oturdu.

MAGAZİN 14.10.2019, 20:16 14.10.2019, 20:30
Berkay Hardal'ın eşi Dilan Telkök'ten "Kocam nerde lan" sorusu

Dört ay önce tanışan Dilan Telkök ve Berkay Hardal, geçtiğimiz hafta aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çift, önceki gün de nikah masasına oturdu. Çiftin apar topar evlenmesi Hardal'ın hayranlarını ikiye böldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları çiftin çok erken evlendiğini ve kısa sürede boşanacaklarını söylerken bazıları mutluluklar diledi.

"KOCAM NEREDE LAN"
Kısa sürede sosyal medya kullanıcıların dikkatine çeken Dilan Telkök, gelinlikle çekilen videosu ise gündeme geldi. Telkök'ün Instagram hesabının hikaye kısmında paylaştığı videoda "Kocam nerede lan! Oğlum neredesin Berkay?" diye bağırması dikkat çekti.

"EŞİME MESAJLARINIZA DİKKAT EDİN"
Kısa sürede evlenen ikiliye birçok kötü yorum da yapıldı. Yorumlar karşısında sinirlenen Hardal ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda"Eşime mesajlarınıza, laflarınıza dikkat etmeniz konusunda son kez uyarıyorum." dedi.

Yorumlar (0)