Bergüzar Korel'in kız kardeşi Zeynep Korel, Amerika'da gündeliğe başladı

Usta oyuncu Tanju Korel'in kızları olan Bergüzar Korel ve kız kardeşi Zeynep Korel Amerika Chicago'ya taşınmıştı. Oturduğu sitede günlüğü 400 TL'den evlere temizliğe gittiği belirlenen Zeynep Korel'in saatliği de 70 TL'den köpek gezdirmeye başladığı ortaya çıktı.

MAGAZİN 07.10.2019, 14:17
Bergüzar Korel'in kız kardeşi Zeynep Korel, Amerika'da gündeliğe başladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programında yapılan haberde 2005 yılında hayatını kaybeden usta oyuncu Tanju Korel'in kızı Zeynep Korel'in temizlik işçisi olarak oturduğu sitede günlüğü 400 TL'ye evlere temizliğe gidip geri kalan zamanında da 70 liraya köpek gezdirdiği ortaya çıktı.

BİR ÇOK ŞİRKETTE YÖNETİCİLİK YAPMIŞTI
Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu olan Zeynep Korel, Teksas'taki Rice Üniversitesi'nde Tasarım bölümünü bitirdi ve birçok şirkette yöneticilik yaptı. İki kitap yazan Zeynep, şimdilerde temizlik işçisi oldu. 

"ÇALIŞMAK AYIP DEĞİL"
Yeni hayatıyla ilgili konuşan Zeynep Korel, şunları söyledi: "Amerika'da evlere temizliğe gidiyorum. Şuanda gündelikçilik yapıyorum. Bunun daha aşağısı yok. 'Ailenin imkanları olmasına rağmen sen nasıl bunu yapıyorsun?' diyenler çok. Hiçbir şey ayıp değil. Çalışmak hiç ayıp değil.

"YÜREĞİMİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİDİYORUM"
Babam hayatta olsaydı bana 'Temizlik yapma sana küçük bir şirket kuralım' derdi. Ben babamı çok erken kaybettim. Ben küçük anneydim. Benim bir ergenliğim ve yapmam gereken çocukça şeylerim olmadı. Çok küçükken çalışmaya başladım. Ben büyürken kimse bana 'Aferin kızım' demedi. Anneler babalar evlatlarınıza yaptığı şeyler için alkış tutun. Lütfen şiddetten uzak durun. Her anne baba iyidir ama her anne baba hata yapar. Rahmetli babamın söylediği gibi yüreğimin götürdüğü yere gidiyorum."

TEMİZLİK ŞİRKETİ KURMAYA HAZIRLANIYOR
Temizlik takıntısı olan Zeynep Korel, kız kardeşi Bergüzar Korel ve annesinin sunduğu imkanlara rağmen yurt dışındaki yaşantıyı tercih etti. İşlerini ilerletmeye çalışan Korel, kendisine bir temizlik şirketi kurmaya hazırlanıyor.

Yorumlar (0)