Bergüzar Korel ablası Zeynep Korel hakkında ilk kez konuştu!

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel geçtiğimiz haftalarda, Amerika'da gündeliğe gittiğini boş zamanlarında da saati 70 TL'den köpek gezdirdiğini söyleyerek magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bergüzar Korel sessizliğini bozdu ve ablası hakkında ilk kez konuştu.

MAGAZİN 16.10.2019, 16:19
Bergüzar Korel ablası Zeynep Korel hakkında ilk kez konuştu!

Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızları Zeynep Korel, Amerika'da günlüğü 400 TL'ye temizlikçilik yapmaya başladığıı duyurarak magazin gündemine oturmuştu. Bu açıklamalarından sonra Zeynep Korel, kardeşi Bergüzar Korel'in evliliğinin bebek sayesinde devam ettiğini iddia etmişti.


Ortaya atılanbir diğer bomba iddia ise Zeynep Korel'in Amerika'da bir kadınla evli olduğuydu. Güzel oyuncu Bergüzar Korel, evliliği hakkında ilginç iddialar ortaya atan ablası hakkında ilk kez konuştu. Korel, "Aile fertlerimizin seçimlerine saygı duyuyoruz" dedi.

4 AYLIK HAMİLE
Geçtiğimiz akşam eşi Halit Ergenç'le Nişantaşı'nda görüntülenen Bergüzar Korel, ablası hakkında ilk kez konuştu. İkinci bebeğine 4 aylık hamile olan ve kontrol için doktora gelen Korel, muayene çıkışı ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"SAYGI DUYUYORUZ"
Bergüzar Korel ablası hakkında "Biz bütün aile fertlerimizin seçimlerine, hayatlarına saygı duyduk. Kendisi paylaştı, onun tercihidir. Saygı duyuyoruz" açıklamasını yaptı

Yorumlar (0)