Beren Saat - Kenan Doğulu çifti boşanıyor mu? Ayrılık iddiasına açıklama geldi

Şoke eden boşanma iddiası: Beren Saat-Kenan Doğulu boşanıyor mu? Ünlü oyuncu Beren Saat ve yakışıklı popçu Kenan Doğulu'nun ayrılık kararı aldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Beren Saat'in evi terk ettiği ileri sürüldü. Peki Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanacak mı? Beren-Kenan çiftine çok yakın bir isim, manşete çıkan ayrılık iddiaları üzerine açıklama yaptı.

Beren Saat - Kenan Doğulu çifti boşanıyor mu? Ayrılık iddiasına açıklama geldi

Gündeme bomba gibi düşen haberlere göre, Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinin uzun sğredir sorunlar yaşadığı ve bu sorunların üstesinden gelemedikleri öne sürüldü.

Yaklaşık 2.5 yıllık birlikteliğin ardından evlenme kararı alan Beren Saat ve Kenan Doğulu 30 Temmuz 2014 yılında evlenmişti.

Gündemi bomba gibi düşen iddialarla ilgili henüz iki taraftan da açıklama gelmedi. Beren-Kenan çiftine çok yakın bir isim, manşete çıkan ayrılık iddiaları üzerine açıklama yaptı. 

"EVLİLİKLERİNDE SORUN YOK, ÇOK MUTLULAR"
Söz konusu kaynak, “Kenan ve Beren üç gün önce Bebek Festivali’ne birlikte katıldı. Evliliklerinde hiçbir sorun yok. Çok mutlular” ifadelerini kullandı.

2010-2012 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan, başrolünde yer aldığı 'Fatmagül'ün Suçu Ne' dizisi Fransa'da gösterilmeye başlanan Beren Saat, geçtiğimiz günlerde Fransız gazetesi Le Figaro'ya verdiği röportajla gündem olmuştu.

34 yaşındaki oyuncu, "Bir TV yöneticisinin cinsel tacizde bulunmuş olması veya setlerde benimle eğlenmek isteyen aktörlerin yaptığı manevralar... İtirafımdan sonra birçok kadının dili çözüldü” şeklinde konuşmuştu.

Beren Saat, "Fatmagül’ün Suçu Ne dizisindeki tecavüz sahnesi hakkında ise "Sahnenin öncesinde ve sonrasında bir psikoanalist tarafından takip edildik. ‘Sahneyi karnından bıçaklanıyormuşsun gibi düşün’ demişti. O korkunç sahnenin çekilmesi iki gün sürdü. Sinirlerimin bozulup ağladığım zamanlar oldu. Tek dileğim kolumu ve dizimi acıtan sahnenin çekiminin bitmesiydi" demişti.

BEREN SAAT KENAN DOĞULU ÇİFTİ 2.5 YILLIK BİRLİKTELİĞİN ARDINDAN EVLENMİŞLERDİ

Yaklaşık 2.5 yıllık birlikteliğin ardından evlenme kararı alan Beren Saat ve Kenan Doğulu 30 Temmuz 2014 yılında dillere destan bir düğün ile hayatlarını birleştirmişti. Los Angeles Malibu sahilinde düğün yapan çift magazin gündeminden düşmemişti.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 21:14
YORUM EKLE