Beren Saat ile Tuğba Büyüküstün reddetti Fahriye Evcen kabul etti

Beren Saat ve Tuba Büyüküstün'e Ortadoğu'da etkili olmak için b,r lens markası reklam teklifi götürdü. Beren Saat ve Tuba Büyüküstün teklifi reddederken Fahriye Evcen kabul etti. Fahriye Evcen 750 bin TL karşılığında reklamda oynayacak.

MAGAZİN 13.11.2019, 22:33 13.11.2019, 22:56
Beren Saat ile Tuğba Büyüküstün reddetti Fahriye Evcen kabul etti

Ortadoğu'da etkili olacak bir reklam kampanyası başlatmak isteyen bir lens firması, markası için yüksek fiyatlı bir teklifle ilk olarak Tuba Büyüküstün'ün kapısını çaldı. 2 milyon teklif edilen güzel oyuncu, doğallıktan ve sağlıktan yana olduğu için teklifi reddetti.

2 MİLYON TEKLİF ETTİLER
Tuba Büyüküstün'den olumsuz yanıtı alan firma yetkilileri rotayı Beren Saat'e çevirdi. 1 milyonluk teklifle Beren Saat'e giden firma, güzel oyuncudan da aynı olumsuz yanıtı aldı.

FAHRİYE EVCEN'LE ANLAŞTILAR
Teklifin miktarını giderek düşüren marka son olarak Fahriye Evcen'de şansını denemek istedi. Gecce'nin haberine göre Evcen, meslektaşları Beren ve Tuba'nın kabul etmediği teklifi 750 bin TL karşılığında kabul etti.

SOSYAL MEDYADAN REKLAM YAPIYORDU
Oğlu Karan'ı kucağına aldıktan sonra bir süre ekranlara veda eden güzel oyuncu, zaman zaman sosyal medya hesabından lens reklamlarına yer veriyordu.

Yorumlar (0)