Bengü hamile mi

Geçtiğimiz ağustos ayında Selim Selimoğlu ile evlenen ünlü sanatçı Bengü, Çağla Şikel 'in doğum günü partisinden dönerken gazetecilere yakalandı. Bengü ye hamile misiniz sorularına gülümseyerek cevap veren Bengü, kafaları karıştırdı.

Bengü hamile mi

Armatör sevgilisi Selim Selimoğlu ile 1 Yıllık beraberliklerini geçtiğimiz ağustos ayında hayatlarını birleştiren Bengü, yakın arkadaşı Çağla Şikel 'in doğum günü partisinden çıkarken görüntülendi.Gazetecilerin ''Hamile misiniz?'' sorularına gülümseyerek cevap veren Bengü, ''Şuan böyle birşey yok ama, olursa mutlaka söyleriz. Çocuğumuzun olasını çok istiyoruz.'' diye yanıt verdi.

 Ünlü şarkıcının gelinliği ise büyük beğeni topladı.  Düğünün 1 milyon TL ya ulaştığı bilinirken, tropikal konseptli düğüne 600 kişi davet edilmişti.

Bengü'nün yaklaşık bir buçuk ay önceden seçtiği gelinliği sosyal medyanın da en çok konuşulan konusu olmuştu. İşte o yorumlardan bazıları…

‘Geline benzeyen tek ünlü'

‘Diğerleri gibi farklı olmak adına saçmalamamış'

‘İlk kez bir ünlü doğru bir karar vermiş'

‘Şükür gelinlik giyen bir ünlü'

‘Sonunda düzgün giyinen biri çıktı'

‘Değişik olayım, dikkat çekeyim diye tipten tipe girenler… Alın size kibar, asil ve nazik bir gelin. En azından yıllar sonra fotoğraflara bakıp ‘Ay ben bunu nasıl giymişim' demeyecek.'

‘2018'in en güzel gelini ve gelinliği'

‘Çok şükür gelinlik görebildik'

‘Nihayet nevresim takımı yerine biri gelinlik giydi'

‘Saçmalamadığı için teşekkür ederiz'

‘Marjinal olmaya çalışıp saçmalayanlara kapak olsun'

YORUM EKLE