Bade İşçil 50 kiloya düştü! ''Kendimi yiyorum'' diyen Bade İşçil kimdir?

Son dönemde verdiği kilolarla gündeme gelen ünlü oyuncu Bade İşçil, çok hassas bir yapısı olduğunu ve ''kendini yediğini'' söyledi. Bade İşçil kimdir? İşte ünlü oyuncu hakkında merak edilen her şey...

MAGAZİN 04.01.2019, 17:55
Bade İşçil 50 kiloya düştü! ''Kendimi yiyorum'' diyen Bade İşçil kimdir?

Son dönemde verdiği kilolarla gündeme gelen ünlü oyuncu Bade İşçil, çok hassas bir yapısı olduğunu ve ''kendini yediğini'' söyledi. Bade İşçil kimdir? İşte ünlü oyuncu hakkında merak edilen her şey... Güzel oyuncu Bade İşçil uzun zamandır verdiği kilolarla konuşuluyor. Zayıflığı tartışma konusu olan Bade İşçil hızlı kilo kaybını bu kez şöyle açıkladı:  "Her derdi içine atıp kendini yiyen tipler vardır ya, işte ben oyum. Çok kırılganım, hassas bir yapıya sahibim. Bu sayede zayıflıyorum. Kilo bende durmuyor."

BADE İŞÇİL KİMDİR?

Bade İşçil, 8 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Ailesi zamanında Bulgaristan ve Romanya taraflarından göç edip İstanbul’a gelmiş. 1999 da anne babası boşanmış. Annesi Kadriye Hanım’la abisi Nişantaşı’nda oturuyorlar. Cenevre Maratonu’nda 1600 kişi içinden 146’ncı oldu.

Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. Barış Manço‘nun cenazesinde Mahsun Kırmızıgül‘ün onu fark etmesiyle neredeyse beş yıllık bir ilişki de başlamış oldu.

Ekrana profesyonel olarak çıkışı Star’da yayınlanan Evlere Şenlik isimli programı sunarak oldu. Oyunculuğa geçişi ise yönetmen Andaç Haznedaroğlu sayesinde oldu, İlk dizisi “Gülpare” dizisidir. İpek Bilgin ve Ümit Çırak’dan oyunculuk dersleri aldı.

2007 yılında Cine5 kanalında yayınlanan “Metropol Cafe” isimli komedi dizisinde rol aldı.
2009-2011 yılları arasında Ay Yapım’ın “Ezel” dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Ezel bittikten sonra “Kuzey Güney” dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Moda ve Tasarım eğitimi alan Bade İşçil, son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol oyuncularından biriydi. Ünlü oyuncu, ilerde tek amacının kendi adını taşıyan bir modaevi açıp, haute-couture elbiseler tasarlamak olduğunu söylüyor.

Yorumlar (0)