Aslıhan Doğan Berkay - Arda kavgasıyla ilgili konuştu! "Beni çok alakadar etmiyor"

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Berkay ve Arda kavgasıyla ilgili ilk kez konuştu. Turan "Neyin ne olduğu ortaya çıkar, dışardan gelen yorumlarla ilgilenen insan değilim" açıklamasında bulundu.

Aslıhan Doğan Berkay - Arda kavgasıyla ilgili konuştu! "Beni çok alakadar etmiyor"

Geçtiğimiz yıl Arda Turan ile dünya evine giren Aslıhan Doğan, Berkay ile Arda Turan kavgası hakkında konuşarak, "Geçirdiğimiz günleri eşim anlattı. Mahkeme süreci var, neyin ne olduğu ortaya çıkar." dedi.

"BENİM EŞİME GÜVENİM ORTADA"


Sözlerine devam eden Aslıhan Doğan, "Geçirdiğimiz günleri eşim anlattı. Mahkeme süreci var, neyin ne olduğu ortaya çıkar. Dışarıdan gelen yorumlarla çok ilgilenen bir insan değilim. Benim eşime güvenim ortada. Ben görüşümü ilk günden belli ettim. Eşimin sonuna kadar arkasındayım, bu hep böyle olacak. Ben çekirdek ailemle ve bu insanların düşünceleriyle ilgiliyim. Oradan buradan gelen şeyler beni çok alakadar etmiyor." ifadelerini kullandı.

PEKİ NE OLMUŞTU?

09.10.2018 tarihinde Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay dün gece Emirgan'daki bir mekanda kavga etmişti. Turan, Berkay'ın burnunu kırmışt. Ünlü şarkıcı, olay sonrası yaptığı açıklamada, "Bütün hukuki yollara başvuracağız" demişti.

Kavga Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' demesi nedeniyle çıktı.  Tartışma büyüyüp ikili birbirine girince Arda Turan, Berkay’ın burnunu kırmıştı.

YORUM EKLE