Arzum Onan'dan eşi Mehmet Aslantuğ'a: "Benim için büyük şans"

Arzum Onan bu hafta 'Anjelika Akbar ile Sesler' programının konuğu oldu. Onan, uzun süredir oyunculuk kariyerine ara vermesinden, heykel çalışmalarına ve eşi Mehmet Aslantuğ ile ilişkilerine dair açıklamalarda bulundu. Arzum Onan eşi hakkında: "Oyunculuğa Mehmet ile başlamam benim için büyük şans" diye konuştu.

Arzum Onan'dan eşi Mehmet Aslantuğ'a: "Benim için büyük şans"

Arzum Onan eşi Mehmet Aslantuğ hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

"Anjelika Akbar ile Sesler"in bu haftaki konuğu, heykeltraş ve oyuncu Arzum Onan oldu.

Oyunculuğa ara vererek heykel sanatına yönelen Onan bu süreci, "Plastik sanatlara hep ilgim vardı. Heykel benim duygularımı ifade etme biçimim. Yaş ilerledikçe bu duygularımı ifade etme ihtiyacı duydum. Güzellik bir yetenek değil, güzellik göreceli bir kavram" diyerek anlattı.

İlk zamanlarda yaşadığı talihsizlikleri de paylaşan başarılı oyuncu ve heykeltraş, "Heykel yaparken yüzümü de yaktım, parmaklarım da zarar gördü. Hatta ilk defa kaynak kullandığım zamanlarda sadece göz çevremi korudum. Yüzümü korumadım ve yüzümü yaktım. Şu an geçti. Şimdi kaynak en sevdiğim materyal oldu heykel yaparken" dedi.

"Kaynak şart mıydı?"

Eşi Mehmet Aslantuğ’un bu talihsizlik sonrası telaşını, "Mehmet kaynaktan dolayı yüzümü yaktıktan sonra 'kaynak şart mıydı?' dedi. Sonra benimle gurur duydu" diyerek paylaştı.

Onan, eşi Mehmet Aslantuğ’un oyunculuk kariyerinde büyük şans olduğunu söyledi. "Oyunculuğa Mehmet’le başladım. Yıllarca birlikte çalıştık. O benden değil ama ben ondan çok şey öğrendim. İşine verdiği önem ve olan saygısı, insanlarla olan iletişimi ortaya çıkan iş kadar önemli. Oyunculuk kariyerine Mehmet’le başlamam benim için büyük şans" diyerek övgü dolu sözler söyledi.

"Ekranlara dönecek misiniz?" sorusuna ise, "Çok keskin konuşmak istemem ama şimdilik düşünmüyorum. Heykelden dolayı çok yoğunluğum var. Mehmet’in bir yapım şirketi var. Kendi şirketimizin hazırladığı proje içinde yer almak isterim" diyerek oyunculuğu tamamen bırakmadığının sinyalini verdi.

YORUM EKLE