Arka Sokaklar'da Selin'in İzmir'e tayini istenecek! Arka Sokaklar Yeni Bölüm Fragmanı

13. sezonu ile devam eden Arka Sokaklar dizisinin 487. bölüm fragmanını yayınladı. Sevilen dizinin yeni bölümünde hangi sürpriz gelişmeler yaşanacak? İşte Arka Sokaklar 487. Bölüm Fragmanı...

MAGAZİN 20.09.2018, 15:13 20.09.2018, 21:40

Arka Sokaklar dizisinin  yeni fragmanında çocuklarla ilgili olayların artmasının ardından harekete geçen Rıza Baba ve ekibi kaybolmaların nedenlerini araştırmaya başlayacak. Peki, Arka Sokaklar yeni bölümde tayini istenen Selin, İzmir’e gidecek mi?

ARKA SOKAKLAR 487. BÖLÜM ÖZETİ

Kaybolan çocuk vakaları gitgide artmıştır. Öfkeli bir kamuoyu oluşur. Ekibimiz bu duruma son vermek için gece gündüz çalışır. Saffet’in cenaze töreni yapılır. Seyfi sorgusunda ailesi ile ilgili birçok bilgi verir ancak esrarengiz bir şahit, emniyet binasına gelir.

Suna ve kızı Figen bir cinayete tanık olurlar. Ekibimiz Suna ve kızını koruma altına alır. Figen okuldaki tiyatro müsamerelerine gitmek konusunda diretir. Ekibimiz tehlikeli olacağı konusunda uyarsa da Figen gizlice gitmeye yeltenir.

İzmir’den Özer müdür, emniyete ziyarete gelmiştir. Selin’in de eski müdürüdür. Müdür Selin’in tayinini İzmir’e almasını ister. Selin net bir cevap vermemiştir ama emniyete tayin yazısı gelir. Özellikle Mesut olmak üzere, herkes bu tayin konusuna çok şaşırır.

Yorumlar (0)
19°
açık