Aleyna Tilki''ye sevgilisinden jest!

Aleyna Tilki'ye sevgilisi Kadir Güneş'ten büyük jest! Sevgilisine yakın korumasını ve özel aracını tahsis eden Güneş, Aleyna Tilki'nin yanından bir an olsun ayrılmıyor.

MAGAZİN 18.11.2019, 12:55
Aleyna Tilki''ye sevgilisinden jest!

İş insanı Metin Güneş’in oğlu olan Kadir Güneş, Aleyna Tilki’yi koruması için kendi özel arabasını ve yakın korumasını sevgilisine tahsis ettiği ortaya çıktı.

Aleyna Tilki, bu durumu sevgilisinin ısrarı sonucu durumu kabul etmek zorunda kalmış. Şimdilerde Aleyna Tilki, nereye gitse yakın koruma da bir an olsun yanından ayrılmıyormuş.Los Angeles'ta Universal  Music'le anlaşan Aleyna Tilki'nin yoğun programına yönelik desteğini ise hiç esirgemiyor.

Aleyna Tilki ve Kadir Güneş birlikteliği son günlerin en çok konuşulan konusu oldu. Moda tasarımcısı Gülnur Güneş, işadamı Yiğit Doğan Çelik’in düğününde Aleyna Tilki ile dans eden Kadir Güneş'in hayatına dair bilgiler merak ediliyor.

Peki, Aleyna Tilki'nin sevgilisi Kadir Güneş kimdir?

Kadir Güneş, Tarkan ve Ebru Gündeş gibi ünlü isimlerle arkadaş olan iş adamı Metin Güneş’in oğlu, modacı Gülnur Güneş’in kardeşidir. Aslen Ankaralıdır. Kadir Güneş, bir dönem Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz Şubat ayında eğlenmeye çıkan ikili mekanda kavga etmeleriyle gündem olmuştu. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Kadir Güneş'in birçok takipçisi bulunuyor. 

Yorumlar (0)