Aleyna Tilki sonunda istediğini yaptı

Genç sanatçı Aleyna Tilki, yeni yıl konseri vermek için gittiği Amsterdam ’dan döndü. Atatürk Havalimanı çıkışında görüntülenen genç şarkıcı, yakında uzun süre yaşamak için Amerika’ya gideceğini söyledi.

MAGAZİN 04.01.2019, 10:54
Aleyna Tilki sonunda istediğini yaptı

13 yaşındaki kız kardeşi Ayça Tilki ile poz veren Aleyna Tilki muhabirlerle sohbet etti. Sözleriyle sonunda hayallerinin gerçek olmaya başladığını ekleyen Aleyna,

“2019’da Amerika ’da olacağım. Şarkılarımı orada üretip buraya getireceğim. Tabii ki Ozan Çolakoğlu abi ve Emrah Karaduman çok iyi aranjörler, onlara da şarkı yaptıracağım ama yeni albümümde Amerikalı aranjörler ağırlıklı olacak.” 

Aleyna Tilki, katıldığı ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasıyla şöhret olmuştu. Daha 14 yaşındayken katıldığı yarışmada iddialı sesiyle dikkatleri çekmeyi başaran Tilki, kısa sürede tanınırlığını zirveye taşımıştı.  Daha öncede Amerika da yaşamayı deneyen Aleyna Tilki  “Özellikle Asyalılar ve Koreliler beni çok seviyorlar ama çok utangaçlar. O yüzden genellikle uzaktan fotoğraflarımı çekiyorlar. Parmakla gösteriliyorum, şahitlerim var”  diyerek kendine olan güvenini göstermişti.

Yorumlar (0)