Aleyna Tilki o kıyafetiyle tüm dikkatleri üstüne topladı

Son zamanlarda adından çokça bahsettiren ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, moda tasarımcısı Gülnur Güneş ile iş adamı Yiğit Doğan Çelik'in düğününe katıldı. Four Seasons'ta gerçekleşen görkemli düğüne; sanat, siyaset ve iş dünyası akın etti. Her yaptığı olay yaratan Aleyna Tilki, düğünde yapmış olduğu kıyafet seçimi ile dikkatleri üzerine çekerek magazin gündemine geldi.

MAGAZİN 21.10.2019, 11:12 21.10.2019, 11:26
Aleyna Tilki o kıyafetiyle tüm dikkatleri üstüne topladı

Gündemden düşmeyen magazin dünyasının asi kızı Aleyna Tilki, moda tasarımcısı Gülnur Güneş ve iş adamı Yiğit Doğan Çelik'in düğününe katıldı. Four Seasons'ta gerçekleşen görkemli düğüne; sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli konuklar da katılım sağladı. Genç şarkıcı, yaptığı kıyafet seçimi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Aleyna Tilki, düğünde giydiği 35 bin 475 TL'lik Versace marka elbisesiyle tüm bakışları üzerine topladı. Genç şarkıcının Gucci marka ayakkabısı 5 bin, Tory Burch marka kolyesi ise bin liraydı.19 yaşındaki şarkıcı, şıklığıyla tam not aldı.Gülnur Güneş'in kardeşi Kadir Güneş, sevgilisi Aleyna Tilki ile görüntü vermekten kaçındı.

Yorumlar (0)