Aleyna Tilki 'nin Amerika sevinci

Her yaptığı gündem olan sevilen şarkıcı Aleyna Tilki 'nin , sosyal medya hesabındaki son paylaştığı fotoğrafları takipçileri tarafından çok beğenildi. Tüm fotoğrafları olay olan Aleyna, geçtiğimiz günlerde en kısa zamanda Amerika 'ya yerleşip, hayallerini gerçekleştireceğini açıklamıştı. Mutluluğuna fotoğraflarına yansıtan Aleyna, koltuk üstünde pozlar verdi.

Aleyna Tilki 'nin Amerika sevinci

Genç şarkıcı Aleyna Tilki son instagram fotoğraflarıyla yine olay oldu. En büyük hayalinin Amerika 'ya yerleşmek olan ve en kısa zamanda bunu gerçekleştireceği açıklayan Aleyna 'nın sevinci pozlarına yansıdı. 

Koltuğun üzerinde poz veren Aleyna 'nın fotoğrafları büyük yankı uyandırdı.  Tilki'nini fotoğrafı 150 bin beğeni, yaklaşık 7 bin de yorum aldı.

Aleyna Tilki 28 Mart 2000’de, Konya’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına devam eden Aleyna Tilki, lise öğrencisidir. İlk olarak ismini Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları’nı söyleyerek duyurdu. Performansının sosyal medyada hızla yayılmasıyla, albüm çalışmalarına başladı. Ağustos 2016’da “"Cevapsız Çınlama" single'ı ile Türkiye'de ses getiren bir çıkış yakalayarak popüler hale geldi. Single'ın YouTube'da yayınlanan klibi 2016'da Türkiye'de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi.

YORUM EKLE