Aleyna Tilki kardeşini dudağından öptüğü fotoğrafı paylaştı

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla magazin gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki, kız kardeşini dudağından öptüğü fotoğrafı paylaştı. Fotoğraf bazı takipçileri tarafından tepki ile karşılansa da bazıları beğeni yağmuruna tuttu.

MAGAZİN 15.11.2019, 16:05
Aleyna Tilki kardeşini dudağından öptüğü fotoğrafı paylaştı

Alyena Tilki'nin sosyal medya paylaşımları olay yaratmaya devam ediyor. Son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki, kız kardeşi Ayça Tilki'yi dudağından öptü. Tilki bu anların videosunu da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

KARDEŞİNİ DUDAĞINDAN ÖPTÜ

Genç yaşta müzik kariyerine atılarak dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşkına çevirdi. Kardeşini dudağından öpen Tilki, bu anları da Instagram hesabından yayınladı.

EN ÇOK PAYLAŞILANLAR ARASINA GİRDİ

Geçtiğimiz günlerde çimlerde yuvarlandığı görüntüsüyle adından söz ettiren Aleyna Tilki, bu sefer de kız kardeşi Ayça Tilki'yi dudağından öptüğü anların videosunu yayınladı. Tilki, oyuncu olan kardeşini öptüğü anların videosunu da 2 buçuk milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Aleyna Tilki'nin videosunu beğenenlerin yanı sıra tepki gösterenlerde oldu. Tilki'nin yayınladığı video kısa sürede en çok paylaşılan görüntüler arasına girdi.

BEĞENİ YAĞDI

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerin başında gelen Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde gezintiye çıktığı ormanlık alanda çimleri görünce kendini tutamayarak yuvarlandı. Ayakkabılarını ve çoraplarını çıkaran Aleyna Tilki, çimlerin üzerinde koşup yuvarlandı. Doyasıya eğlendiği anları Instagram hesabından paylaşan Tilki'ye binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Yorumlar (0)