Ahmet Kural'ın sevgilisi Çağla Gizem Çelik evli mi çıktı! Çağla Gizem Çelik kimdir?

Eski sevgilisi Sıla ile gündemden düşmeyen Ahmet Kural yeni bir aşka yelken açtı. Kural'ın aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Avukat olan Çelik'in evli ve hala boşanmadığı iddia ediliyor. Çift tarafından bu dedikodu yalanlandı. Kural’ın menajeri; ‘Çağla Hanım 20.11.2018 tarihinde karışlıklı anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır’ açıklamasını yaptı.

MAGAZİN 16.09.2019, 15:56
Ahmet Kural'ın sevgilisi Çağla Gizem Çelik evli mi çıktı! Çağla Gizem Çelik kimdir?

Eski sevgilisi ünlü şarkıcı Sıla'yı darp ettiği iddialarıyla gündemden düşmeyen Ahmet Kural'ın yeni sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile ilgili olay yaratacak iddia ortaya atıldı. 

 Avukat Çağla Gizem Çelik’in eşi ile boşanma aşamasında olduğu hala boşanmadığı iddia edildi. 2.Sayfa’da yer alan habere göre; taraflar bu iddiaları yalanladı.

Çiftin geçen yıl kasım ayında ayrıldıkları öğrenildi.

Ahmet Kural’ın menajeri; ‘Çağla Hanım 20.11.2018 tarihinde karışlıklı anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır’ açıklamasını yaptı.

Avukat Çağla Gizem, bir dönem Ahmet Kural’ın avukatlığını da yaptı.

Çağla Gizem Çelik kimdir?

Çağla Gizem Çelik, 1990 yılında doğdu. Maltepe Üniversitesi’nden mezun oldu. Magazin dünyasından uzak bir isim olan Çağla Gizem Çelik’in avukat olduğu öğrenildi. Üç aydır birlikte olan Ahmet Kural- Çağla Gizem Çelik çifti arasında 7 yaş var fark.

Ahmet Kural Kkimdir?

Ahmet Kural (10 Kasım 1982, Kütahya), Türk oyuncu.

10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya'da dünyaya geldi.Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating'lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı. Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

2010 yılında Selçuk Aydemir'in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV'de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır. Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir'le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca'nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde de karga karakterinin seslendirmesini yapmıştır.

Yorumlar (0)