Acun’dan 1 saatlik Mikonos kaçamağı!

50 yaşındaki ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisi Çağla Ayça ile ilişkisini tam gaz sürdürüyor! Ilıcalı, çıtır aşkıyla Çeşme’den lüks sürat teknesine atlayıp, sadece kahvaltı yapmak için Mikonos’a gidip geldi

MAGAZİN 16.07.2019, 09:23 16.07.2019, 09:25
Acun’dan 1 saatlik Mikonos kaçamağı!

Geçtiğimiz yıl Şeyma Subaşı'dan ani bir şekilde ayrılan ve sonrasında yaptığı her hareketi ile magazin gündeminde olan Acun Ilıcalı'nın, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile olan beraberliği devam ediyor. Ilıcalı, önceki gün Yunan Adası Mikonos'da, genç sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile sürat teknesinde görüntülendi. Çeşme'de bindiği sürat teknesiyle Mikonos'a geçip Yunan doslarıyla bir araya gelen ünlü televizyoncuya, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Van Hooijdonk'un eşlik etmesi dikkatlerden kaçmadı. Normal şartlardaki deniz yolculuğu yaklaşık 6 saat sürerken, Acun Ilıcalı, ultra lüks sürat teknesiyle bu mesafeyi sadece 1 saatte katetti. Acun, aşkı Mikonos'ta kahvaltı edebilsin diye denizin üzerinde uçtu.

HER YOLU DENİYOR
Çıtır sevgilisini mutlu etmek için her yolu deneyen Acun Ilıcalı, bu kez göz alıcı sürat teknesini kullandı! Sevgilisi ve aralarında Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Van Hooijdonk'un da olduğu arkadaşlarını teknesine alan Ilıcalı, Çeşme'den Mikonos'a geçti.

Yorumlar (0)
21°
açık