Acun Ilıcalı'dan Murat Boz ve Aslı Enver için sinyal: "Evlilik yaklaşıyor!"

Acun Ilıcalı'nın daveti üzerine Domik'e giden ünlü şarkıcı Murat Boz'un Survivor Türkiye Yunanaistanda'ki birleşme partisinde aralarında geçen diyolog kafaları karıştırdı. Sosyal medyada gündeme oturan evlilik iddialarını güçlendiren bir konuşma yapan Ilıcalı, "Ben de onun düğününde dünyanın bir ucuna gideceğim" dedi.

MAGAZİN 22.04.2019, 23:47 22.04.2019, 23:56
Acun Ilıcalı'dan Murat Boz ve Aslı Enver için sinyal: "Evlilik yaklaşıyor!"

Survivor Türkiye Yunanistan'daki birleşme partisi için Dominik'e giden Murat Boz ile Acun Ilıcalı arasında geçen düğün diyaloğu sosyal medyada olay yarattı.

ACUN ILICALI'DAN EVLİLİK SİNYALLERİ

Bir süre önce yeniden birlikteliklerine kaldıkları yerden devam etmeye başlayan Murat Boz ve Aslı Enver'in nişanlandıkları yönünde haberler gündeme gelmişti.Boz'un, parmağındaki bir yüzükle yaptığı paylaşımdan sonra bu yönde düşünceler oluşmuştu. Ancak Boz, nişan iddialarını yalanlamıştı. Ancak Acun Ilıcalı ile Murat Boz arasında yaşanan bir diyalog sosyal medya kullanıcılarının aklına "Evlilik yaklaşıyor" iddiasını getirdi.

"ONUN DÜĞÜNÜNE DÜNYANIN BİR UCUNA GİDECEĞİM"

Acun Ilıcalı Dominik'e gelen Murat Boz'a teşekkür ederken "Ben de onun düğününe dünyanın bir ucuna gideceğim" dedi. Ilıcalı'nın bu sözleri Boz ve Enver hayranlarını heyecanlandırdı. Bu açıklamanın ardından çiftin sosyal medya takipçileri ise düğün tarihini merakla beklediklerini yorum olarak yazdılar.

Yorumlar (0)
25°
açık