80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu'ndan şok boşanma kararı!

Oyuncu Meltem Miraloğlu evliliğiyle magazin gündeminde kalmaya devam ediyor. 80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu boşanma kararı aldı. Onur Akay, Miraloğlu'nun, 80 yaşındaki Amerikalı Patrick ile evlendiğini duyurmuştu. Şimdi ise çiftin boşanacağı haberini gündeme getirdi. İşte detaylar...

MAGAZİN 14.11.2019, 12:20
80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu'ndan şok boşanma kararı!

Onur Akay, 80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu'nun boşanacağını duyurdu. Evliliğiyle güdemden düşmeyen Miraloğlu şimdi ise boşanacağıyla gündemde... 

80 yaşındaki emekli öğretmen Patrick ile evlenen Meltem Miraloğlu, boşanma kararı aldı. Boşanma haberini duyuran Onur Akay, Miraloğlu'nun iç dünyasında çok mutsuz olduğunu ve sürekli "Çaresiz kaldım" dediğini söyledi.

Rol aldığı O Hayat Benim dizisiyle adını duyuran oyuncu Meltem Miraloğlu, Amerika'da 80 yaşındaki Patrick ile evlendi. Evliliğiyle günlerce adından söz ettiren Miraloğlu, boşanma kararı aldı.

BOŞANMAK İSTİYOR

Ünlü oyuncunun Patrick ile evlendiğini duyuran gazeteci Onur Akay, bu sefer de çiftin boşanacaklarını duyurdu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Akay, ikilinin boşanma kararını şu sözlerle anlattı: "Dün konuştum daha çok yeni bir olay. Meltem evlendikten sonra eşine aşık bir imaj sergiledi ve mutlu olduğunu gösterdi. İç dünyasında yaşadıklarını anlattığı biriyle konuştum. Sürekli 'Çaresiz kaldım' diyormuş. Hep ağlıyor ve boşanmak istiyormuş. Boşanma işlemlerine başlamış ve evden polis ile çıkacakmış. Çünkü en ufak bir tartışma ya da başka bir durumda Amerika'da sorun yaşanıyormuş. Ancak Türkiye'ye dönmeyecekmiş. Eşi de boşanmak istemiyormuş."

TÜRKİYE'DE BİRİNDEN KORKUYOR

"Patrick kendisini kısırlaştırdığı için tüp bebek tedavisine falan başlama olayı yokmuş. Çocuk olayıyla alakalı bir girişimde bulunmamışlar. Zaten ailesi Meltem'e karşı geliyormuş. Orada ona yine yardım edecek 1-2 kişi var. Meltem'in Türkiye'ye dönmesi lazım bence yapımcılar destek olsun ve geri dönsün. Türkiye'de yaşadığı olayları da duymuştum. Tekliflere de açık öyle bir durum olduğunda mutlaka gelecektir. O Türkiye'de tanınmış birinden çok korktuğu için gelmiyor. Asıl gitme nedeni de buymuş zaten. Azerbaycan'da tanışıyorlar ve bazı olaylar yaşamışlar. Meltem'i beğenen ve uzun süre onunla birlikte olmak isteyen ancak onu çok engelleyen birisi."

Yorumlar (0)