6 yaşındaki youtuber ailesine apartman aldı

Türkiye'de sürekli gündem de olan youtuberlardan sonra 6 yaşındaki Boram gündeme oturdu. Şu sıralar Reynmen'in yaptığı ela isimli şarkı çok dinlenilmiş ve bir o kadar da ne kadar kazandırdığı akıllarda soru işareti oluşturmuştu. Güney Kore'de ise 6 yaşındaki Boram Youtube hesabından kazandığı para ile ailesine 8 milyon dolar (45 milyon TL) değerinde beş katlı bir apartman aldı.

MAGAZİN 27.07.2019, 14:29
6 yaşındaki youtuber ailesine  apartman aldı

Güney Kore'de 6 yaşındaki bir çocuk Youtube hesabından kazandığı para ile ailesine 8 milyon dolar (45 milyon TL) değerinde beş katlı bir apartman aldı.

Boram isimli 6 yaşındaki kız çocuğu adına ailesi tarafından iki farklı Youtube hesabı yönetiliyor. İlk Youtube hesabında çocuğun 13.6 milyon üyesi var ve oyuncak incelemeleri yapıyor. Boram bu hesabında yeni satın aldığı oyuncakları beğenip beğenmediğini dile getiriyor.

İkinci Youtube hesabında ise günlük hayatını aboneleri ile paylaşıyor. Boram'ın iki Youtube hesabında toplamda 30 milyon abonesi var.

Boram videoları da izlenme rekorları kırıyor. Örneği en popüler videolarından birinde oyuncak araç gereçler ile erişte pişirmeye çalışıyordu. Söz konusu video 376 milyon kez izlendi.

Güney Kore'de Boram'ın videolarının endişelendirdiği ebeveynler de var. Özellikle Boram'ın babasının cebinden para çaldığı ve araba kullandığı videoların diğer çocuklar için olumsuz örnek teşkil ettiği yorumları yapılıyor.

Yorumlar (0)
28°
açık