2019 Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacıları kimler? Survivor 2019 ne zaman başlayacak? Acun'dan flaş açıklama

2019 Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacıları ve başlama tarihi merakla bekleniyor. Büyük bir ilgiyle izlenen Survivor 2019 yılında Türkiye ve Yunanistan ekipleri arasında Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşecek. Peki bu yıl Survivor'da kimler yarışacak? Survivor yarışmacıları belli oldu mu? Acun Ilıcalı'nın başlama tarihini açıkladığı yarışma için adayların isimleri de belli olmuştu. Heyecanla beklenen Survivor 2019 hakkındaki tüm detaylar haberimizde...

MAGAZİN 16.01.2019, 22:18
2019 Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacıları kimler? Survivor 2019 ne zaman başlayacak? Acun'dan flaş açıklama

Survivor'da bu yıl yarışacak isimler belli olmaya başladı. Survivor Türkiye Yunanistan 2019 ne zaman başlayacak ve kimler yarışacak soruları sık sık sorulurken, yarışmaya dair ayrıntılar da belirginleşiyor. Yine Dominik Cumhuriyetinde gerçekleşecek olan yarışmada bu yıl Türkiye ve Yunanistan adına yarışacak ekipler görev alacak.

Türkiye’de de Acun Ilıcalı kendi kafasına göre 12 kişilik güçlü bir takım kuracak. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan’da aynı günler yayın olacak; ancak montajları farklı olacak. Acun Ilıcalı Survivor 2019 konsepti ile ilgili bu Survivor Olimpik Survivor olacak dedi. Bu sözler Survivor 2019 da yine Survivor 2018’de de olduğu gibi bir çok sporcunun yer alacağı anlamına geliyor.

Peki Survivor 2019 Türkiye Yunanistan ne zaman başlayacak? 2 Şubat 2019’da ekranlarda olacağı açıklanan Survivor 2019 programında bu sezon çok farklı bir konsept ekranlarda olacak. Survivor 2019’da Ünlüler Gönüllüler formatı yerine Survivor Türkiye Yunanistan formatı yayınlanacak. Geçen sezon All Star konsepti nedeniyle çok fazla sorun yaşayan Acun Ilıcalı bu sezon All Star yapmayacak. Survivor 2019 Yunan ve Türk yarışmacılar arasında oynanacak. Survivor 2018 de en çok izlenen bölümler Türk takımı ile Yunan takımlarının karşılaşmaları olmuştu. Acun Ilıcalı Yunan takım kaptanına daha Yunan Survivor’larında yarışan başarılı isimlerden ve hiç tanınmamış yeni yarışmacılardan bir takım kurmasını istedi

Her yıl heyecanlı çekişmelere sahne olan ve izleyici ekran başına kilitleyen Surivor 2019 yılında Türkiye Yunanistan formatında düzenlenecek. En az yarışma heyecanı kadar merak edilen bir diğer konu da kimlerin yarışacağı. İşte Surivor 2019 Türkiye Yunanistan sürecinde yarışacak yarışmacılar; 

Turabi Çamkıran

Survivor 2019 programının ilk Türk yarışmacısı belli oldu.  Turabi Çamkıran 4. kez Survivor  yarışmacısı olmaya hazırlanıyor. Daha önce üç kez Survivor yarışmacısı olan ve iki kere Survivor olan Turabi Çamkıran Survivor 2019 ile Survivor kariyerini noktalamaya hazırlanıyor. Turabi Çamkıran Survivor 2018’in son aylarında sakatlanmış ve bir türlü iyileşemediği için Survivor 2018’den pek bir şey anlamamış ve varlık gösterememişti. 

Hakan Kanik

MasterChef Türkiye yarışmasından finaller öncesi elenen Hakan Kanik %90 ihtimalle Survivor 2019 kadrosunda yer alacak. Tv8’in ve Survivor’un patronu Acun Ilıcalı sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımda Survivor 2010 yarışmacı seçmeleri devam ediyor dedi ve Hakan Kanik’i gösterdi.

Hakan Kanik 20 yaşındadır ve İstanbul’da yaşamaktadır. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan Hakan Kanik Vücut geliştirme sporu ile ilgilenmiştir. Çok yakışıklı bir isim olan Hakan Kanik uğla Sıktı Kocaman Üniversitesi’nde Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesinin Heykel bölümü öğrencisidir. 

Yusuf Karakaya

1994 Elazığ doğumlu olan Yusuf Karakaya çiftçi bir ailenin çocuğudur. 25 yaşında olan Yusuf Karakaya 14 yaşından itibaren Kickboks sporu ile ilgilendi. Muay Thai ile ilgilenen Yusuf Karakaya Elazığ’dan yola çıktı ailesinden habersiz Antalya’da KickBoks salonunu temizledi ve o salonda antreman yaptı. Bir çok amatör maçta ise ödüller kazandı. 

Müzeyyen Seren Bayülken

22 yaşında olan Survivor 2019 yarışmacısı Müzeyyen Seren Bayülken yelken ve Rüzgar Sörfü ile uğraşıyor. Profesyonel olarak yüzücü. İstanbul Üniversitesi Kamu yönetimi mezunu. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için Survivor’u istiyor. Azimli bir kız olan Müzeyyen Seren Bayülken enerjisi yüksek bir insan. 

Özgür Özdemir

Özgür Özdemir 21 yıldan beri Bodrum Gümüşlük’ de yaşıyor. Aslen Rize’li olan Özgür Özdemir Survivor 2019 da yarışmayı çok istiyor. 35 yaşında olan Özgür Özdemir turizm ile uğraşıyor. Profesyonel olarak dalgıçlıkla uğraşıyor ve zıpkıncılık yapıyor. Özgür Özdemir eğer Survivor 2019’da olursa kimse aç kalmaz sürekli balık yer.  Özgür Özdemir sıcak kanlı bir adam. 

Kader Karakaya

Kader Karakaya Bursa doğumlu ve 22 yaşında. Tüm Bursa’lıların desteğini bekleyen Kader Karakaya Fenerbahçe spor kulubunda spor eğitimeni. 4 yaşııdan itibaren jimnastik yapıyor. Lösemi tedavisini spor ile yenen Kadar Karakaya şimdi çok sağlıklı.

Şuanda futbolcu ve atlet olarak görev alan Kader KARAKAYA açlık konusunda hiç sıkıntı çekeceğini düşünmüyor. 

Ecem Onaran

Spor eğitmeni olan Ecem Onaran 29 yaşında ve spor eğitmenidir. İzmir’de yaşayan Ecem Onaran 8 yaşından beri spor yapıyor. Fenerbahçe adına Split sporunda yarıştı. Şuanda atletizmi yaş itibari ile bırakmak zorunda kaldığı için Survivor’da olmayı çok önemsiyor.

Simge Olçun

Survivor 2019 da yarışmak isteyen 23 yaşında ki Simge Olçun İzmir’den katılıyor. 11 yıl aktif olarak  atletizm ile uğraştı. Survivor’da ki parkura benzediği için milli itfaiye sporcusu oldu. İtfaiye sporunda kız takımı olarak dünya dördüncüsü oldular. 

Sinem Kılıç

Survivor 2019’da olmak isteyen Sinem Kılıç tutkulu, hırslı ve başarılı. Sinem Kılıç İstanbul doğumlu ve ailesi Erzurum’u. Dalış sporu ile ilgileniyor. Özel bir üniversitede medya ve iletişim okuyor. 

Emin Günenç

Emin Günenç 24 yaşında. Tekirdağ Şarköy’lü. 1994 doğumlu olan Emin Günenç oyuncu olarak görev yapmakta. 10 sene futbol oynayan Emin Günenç futbolu sakatlık nedeniyle bırakmak zorunda kaldı ve 4 senedir Fitness ile ilgileniyor ve Crossfit yapıyor. Oyuncu olmak isteyen Emin Günenç Survivior’un kendini oyunculuğa, ünlü olmaya götüreceğini düşünüyor.

Emre Durak

Acun Ilıcalı Survivor 2018’de Survivor 2019’a bir ismi zaten çekimler davet etmişti. Bu isim Survivor 2018’e gelip de bir hafta sonra elenen Emre Durak olacak. Emre Durak’a açık şekilde seni Survivor 2019’a alacağım sözü vermişti Acun.

Bora Edin

Bora Edin geçen sezon 8 aylık bebeğini kaybettiği için Survivor 2018’e gidemedi. Crosfit eğitmeni olan Bora Edin çok centirmen bir yarışmacı. Bora Edin 34 yaşında ve 1985 doğumludur. İstabul’lu olan Bora Edin aslında her sporu yapıyor. Profesyonel olarak futbol oynadı Malta’da. 

Halim Baydur

1989 Yalova doğumlu. Küçük yaştan itibaren dövüş sporları ile uğraştı. Vücut geliştirme sporunda Balkan ve Türkiye şampiyonlukları var. Halim Baydur 30 yaşında. 

Emin Günenç

Emin Günenç 24 yaşında. Tekirdağ Şarköy’lü. 1994 doğumlu olan Emin Günenç oyuncu olarak görev yapmakta. 10 sene futbol oynayan Emin Günenç futbolu sakatlık nedeniyle bırakmak zorunda kaldı ve 4 senedir Fitness ile ilgileniyor ve Crossfit yapıyor. Oyuncu olmak isteyen Emin Günenç Survivior’un kendini oyunculuğa, ünlü olmaya götüreceğini düşünüyor.

Erdem Ekşioğlu

25 yaşında oyunculuk yapıyor. Kurumsal hayatta denetim sektöründe çalıştı. Fenerbahçe alt yapısında futbol oynadı. 2 senedir boks yapıyor. 

Hikmet Tuğsuz

Hikmet Tuğsuz Survivor 2019 yarışmacısı olmak istiyor; ama 32 yaşında. 1987 doğumlu olan Hikmet Tuğsuz Güreş Antrenörü ve Antalya’lı. Decatlon ve Atletizm’de ona Deli Hikmet derler. Hikmet Tuğsuz Decatloın’da Avrupa şampiyonu oldu ve 4 yıl geçilemedi. 

Kaan Kazgan

Survivor 2019 yarışmacısı Kaan Kazgan 24 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Profesyonel MMI dövüşçüsü. Hayatını 8 yaşından beri yaptığı dövüşlerle kazanıyor. Sakarya’lı olan Kaan Kazgan İstanbul’da yaşıyor ve yurt dışında dövüşen en geç boksör oldu. Survivor’a kendini göstermek için katılmak istiyor 

Asil Cengiz

Asil Cengiz 26 yaşındadır ve Muğla doğumludur. Asil Cengiz İzmir Karşıyaka’dan geliyor ve İzmir Alsancak’ta 50 öğrencisine koordinatörlük yapıyor. .8 yıllık bir futbol geçmişi var. 10 yıldır yüzüyor ve Vücut geliştirme yapyor. 

Azim Kaan Güvenilir

Survivor 2019 yarışmacısı olmak isteyen Azim Kaan Güvenilir 29 yaşındadır. Seda Sayan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programı ile tanınmıştır. Daha sonra Tv8’de Aşkı Roman dizisi çeken Azim Kaan Güvenilir şimdi de Survivor 2019 yarışmacısı olmak istiyor. Sportif ve mental anlamda çok iyi durumda olduğunu belirten Azim Kaan Güvenilir  atışlarına çok güveniyor. Şuada Fitness yapıyor. 

Sami Levi

37 yaşında olan Sami LEVİ lise mezunudur ve müzik ile uğraşıyor ve sahneye çıkıyor. Yaklaşık 1 yıldır spor yaparak Survivor 2019’a hazırlanıyor. 

Burak Yurdugör

Survivor 2019 yarışmacısı olmak isteyen Burak Yurdugör 20 yaşında ve öğrenci. Yüzme sporu ile ilgilenen Burak Yurdugör İstanbul Bilgi Üniversitesinde Havacılık okuyor. Amerikan Futbolu oynayan Burak Yurdugör 6 yaşından beri yüzüyor. Amatör olarak Fitness sporu ile ilgilenen Burak Yurdugör zekasına çok güveniyor. 

Sıla Rümeysa Ölçek

Sıla Rümeysa Ölçek 30 yaşında. Ordu Fatsa’lı. Milli Tekvandocu olan Sıla Rümeysa Ölçek. Aynı zamanda Fitnes, Futbol ve Kickboks sporları ile ilgileniyor. 

Buse Akar

Survivor 2019 yarışmasına katılmak isteyen Buse Akar 21 yaşında ve Marmarisli. Öğrenci olan Buse Akar Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisi. Herkes onu saf yönü ile tanıyor ama o gerçekte yırtıcı bir kadın. Miss Turkey 2019’a son 10’a kaldı. 

TÜM SENELERİN EN ZOR SURVIVOR'I GELİYOR

Türkiye'nin dışında Meksika, ABD, Kolombiya, Yunanistan ve Romanya gibi çok sayıda ülke için Survivor ve Exathlon çeken Acun Medya ekip, yeni sezondaki Survivor 2019 için çok daha zorlu parkurlar hazırlıyor. Geçen yıllara göre daha fazla güç ve kondisyonun ön planan çıkacağı Survivor 2019'da yarışmacıları zorlu parkurlar bekliyor. Oyunların zorluk derecesi artarken, yarışmacıların yaşam şartları da aynı derece zorlaşacak. Survivor 2019 için açıklama yapan Acun Ilıcalı, , yarışmadaki zorluk derecesinin 2019'da daha da artacağını söyledi.

'Allah gelecek sene katılacak yarışmacıların yardımcısı olsun' diyen Ilıcalı, Survivor 2019 için korkunç şeyler planladıklarını da esprili bir şekilde açıkladı. Survivor'ın dünyanın en zor yarışması, Türkye'deki Survivor'ın ise dünyanın en zorlu Survivor'ı olduğunu söyleyen Ilıcalı, ' Seneye zorluk konusunda biraz daha ileri gitmek istiyoruz. Allah şimdiden yardımcıları olsun. Çok önemli fikirlerimiz var. Seneye gelecek yarışmacılarımızın başına neler gelecek öğreneceksiniz. Buradan önümüzdeki sene katılacak yarışmacılara sesleniyorum 'Allah yardımcınız olsun'. Maalesef korkunç şeyler planladık' dedi.

Yorumlar (0)