banner123

2018 Victoria's Secret defilesi gözleri kamaştırdı

Her sene Victoria's Secret sergisi, meşhur bejeweled Angels'ı sürekli olarak ışıltılı bir podyum ekstravaganası için bir araya getiriyor. Yılın en çok izlenen moda etkinliği (yılda yılda 800 milyon), gösteriyi bir araya getirmek için harcanan yaklaşık 12 milyon dolar (yaklaşık 9,2 milyon £) ile birlikte - çoğu podyum gösterisi için tahmini 1 milyon dolarlık bir maliyet (yaklaşık £ 700,000) ).

MAGAZİN 10.11.2018, 00:24 10.11.2018, 00:33 Bilal Demir
2018 Victoria's Secret defilesi gözleri kamaştırdı

Victoria'nın Gizli Şovunu yayınlamaktan sorumlu olanlar, muhtemelen podyumda görünmek istedikleri kişiler hakkında oldukça iyi bir fikre sahip olsa da, diğer moda şovlarında olduğu gibi, yine de döküm kalıbı tiyatrosundan geçiyorlar. . Bu, gösteriden birkaç hafta önce, New York'ta Victoria's Secret HQ'ya gelen fotoğrafların geçit törenine sahip olacağınız anlamına geliyor, bu da bize kimlerin görünebileceğine dair oldukça iyi bir gösterge veriyor (her zaman garanti edilmese de; Hailey Baldwin Geçen sene yapılan bir döküm için dönmeyi düşündü, ancak daha sonra çekilmeye zorlanan Gigi Hadid'in olduğu gibi, final dizilişini yapmadı.). Geçen yılki dökümde, her bir modele, insanların gerçekten onları fark ettiğinden emin olmak için bir çift büyük tüylü kanat verdi.

Bu yıl 23. kez düzenlenen Victoria's Secret defilesi ABD'nin New York şehrinde gerçekleşti. Defilede Kendall Jenner, Candice Swanepoel, Sara Sampaio ve Gigi Hadid başta olmak üzere dünyaca ünlü mankenler podyuma damga vurdu.

Victoria's Secret gecesinde Adriana Lima jübilesini yaparken vitiligolu manken Winnie Harlow ilk kez defilede boy gösterdi. Bu yılın modası İskoç etek, çiçek ve geometrik desenlerin esintisi podyuma da yansıdı. Gecede sahne alan dünyaca ünlü yıldız Rita Ora, Shawn Mendes, Andrew Taggart, Halsey ve Bebe Rexha geceyi şarkılarıyla renklendirdi.

Victoria’s Secret şovunda Fantasy Bra (Fantezi Sütyeni) olarak lanse edilen ‘en pahalı sütyen’i tanıtan yıldız ise Elsa Hosk oldu. İşte kare kare yılın defilesi...

Modeller, bu yılki şov için seçilme zevkini ifade etmek için Instagram'a götürecek. Bu sene şimdiye kadar Toni Garrn, beş yıllık bir yokluğun ardından podyuma geri döneceğini doğruladı.

Yorumlar (0)