Ekonomi

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alanlar dikkat: Konut ve nakit ihtiyaçları için kredi desteği açıklandı!

Türkiye’de binlerce vatandaş maaşını çekmek için kamu bankalarını kullanıyorlar. Ziraat Bankası müşterileri için ise önemli bir duyuru yapıldı. Banka resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile maaşını Ziraat Bankası’ndan alanlara konut ve nakit ihtiyaçları için kredi desteği sağladığını açıkladı. İşte Ziraat Bankası tarafından yapılan kredi duyurusu

Ziraat Bankası müşterisi olanları sevindirecek bir duyuru yapıldı. Banka tarafından yapılan kredi açıklamasında, “Maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan çalışanlar, Çalışanın Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullar ile karşılıyor, Dijital Kredi ürünü ile şubeye gitmeden kredi kullanabiliyor.” İfadeleri kullanıldı. Peki, Ziraat Bankası tüketici ve konut kredisinin özellikleri nelerdir?

Kampanya detayları:

Yıllık Maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanmıştır. 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 39,67-TL, konut kredisi için 108,19.-TL’dir.

Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az iki tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.
Konut Kredisi için; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

Kampanyadan maaşını Bankamız aracılığı ile alan çalışanlar faydalanabilecektir.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.