Ekonomi

Maaşını o bankadan alanlara 100 bin liraya kadar nakit destek! Faiz oranları açıklandı

Halkbank tarafından bir kredi kampanyası duyuruldu ve maaşını Halkbank’tan alan müşterilere özel kredi verildiği belirtildi. Bu kredi için 100 bin liraya kadar başvuru yapılabileceği belirtildi.

KREDİNİN AÇIKLAMASI

Yapılan açıklamada “Maaşını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,71’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir.” ifadelerine yer verildi ve tahsis ücretli kredide faiz oranı yüzde 1,71 tahsis ücretsiz kredide faiz oranının yüzde 1,76 olduğu ifade edildi.

KREDİ ÖDEMELERİ 

Bu kredi ödemelerinin “Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli” olarak yapılabileceği vurgulandı.

FAİZ ORANLARI – ÖRNEK ÖDEME

100 bin lira kredi için 36 ay vade ve yüzde 1,71 faiz oranı kapsamında 525 lira tahsis ücreti ile aylık ödeme 3 bin 956 lira oluyor. Tahsis ücretsiz yüzde 1,76 faiz oranı ile aylık ödeme ise 3 bin 994 lira oluyor.

BAŞVURU DETAYLARI

Halkbank müşterileri Bordro24 ihtiyaç kredisinden yararlanabilmektedir. Başvuru yapacak olan vatandaşlar aralarında birer boşluk bırakarak “B24, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS göndermek sureti ile yapacaklardır. Ayrıca Halkbank şubelerine de başvurulabilir.