EkonomiGündem

Maaşını İş Bankası ATM’sinden çeken emekliler dikkat: Duyuru yapıldı!

Bankalar emekliler için harekete geçti. İş Bankası tarafından emeklilere özel açıklama geldi. İş Bankası, emekli müşterilerine kampanya kapsamında 500 TL hediye edeceğini vurguladı. Banka, emekli müşterilerine tüm detayları açıkladı.

İş Bankası’ndan alınan bilgilere göre, emekli maaşını İş Bankası’ndan alıp da emekli yakınına referans olanlara 500 TL hediye edileceği belirtildi. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler için detaylar açıklandı.

500 TL HEDİYE EDİLECEK

İş Bankası, resmi internet sitesi üzerinden emeklilere özel kampanyasını duyurdu. İş Bankası emekli müşterilerine yaptığı duyuruda, emekli maaşını İş Bankası’ndan alıp da emekli yakınına referans olanlara 500 TL hediye edileceğini belirtti. Kampanyaya katılan emekliler 500 TL kazanacak.

İŞ BANKASI EMEKLİ KAMPANYASINDAN YARARLANMA ŞARTLARI;

Kampanyanın detaylarını tek tek duyuran İş Bankası şu ifadelere yer verdi;

•Kampanyadan yararlanacak müşterilerimizin Maximum Mobil’den kampanyaya katılıp aldığı Referans Kodunu SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi emekli yakınları ile paylaşması gerekmektedir. Kodu alan emekli yakınların SGK emekli maaşlarını 3 yıl süre ile İş Bankası aracılığıyla almayı taahhüt ederek taşıması ve ardından REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak bu Referans Kodunu da ekleyip 4402’ye SMS atmaları yeterlidir.

•Her müşterinin tek Referans Kodu vardır ve referans kodları kişiye özeldir.

•Bir müşteri en fazla 2 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. İş Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden, SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 500 TL Pazarama MaxiPuan ödülü kazanabilir. Referans olunacak emekli yakının maaşını 10 Haziran 2022 tarihinden önce İş Bankası’ndan almıyor olması gerekmektedir.

• Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan ve Referans Kodu ile 4402’ye SMS atarak kampanyaya başarılı katılım sağlayan her bir emekli yakını için 250 TL olmak üzere en fazla iki emekli yakını için toplam 500 TL Pazarama MaxiPuanı kazanılabilir.

KİMLER MAAŞINI İŞ BANKASI’NA TAŞIYABİLİR?

•SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi emekliler.

•10 Haziran 2022 tarihi itibariyle maaşını İş Bankası’ndan almayan emeklilere kampanya kapsamında referans olunabilir.

•10 Haziran 2022 tarihinden önceki bir dönemde maaşını İş Bankası’ndan almış olan, halihazırda emekli maaşını başka bankadan alan müşteriler maaş taşıma işlemi yaparak kampanyaya dahil olabilir.

•10 Haziran 2022 tarihi itibariyle emekli maaşını İş Bankası’ndan alan ve kampanya süresinde emekli maaşını başka bankaya taşıyıp tekrar İş Bankası’na taşımak isteyen müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

•Birden fazla emekli maaşı olan ve kampanya başlangıç tarihi itibariyle herhangi bir emekli maaşını İş Bankası’ndan alan müşteriler de diğer emekli maaşlarını taşımak üzere referans kullanarak kampanyaya dahil olamaz.